Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit szerezzek be az egyetem...

Mit szerezzek be az egyetem elkezdese elott?

Figyelt kérdés

Iden erettsegiztem, es egyetemista leszek, de hogy mi szukseges oda, nem tudom. Kellenek fuzetek? Van tk? Kotelezo a laptop? Az osztondijakra jelentkezni kell, vagy az egyetem automatikusan elbi r alja, kinek jar? Hogy tudok orat felvenni? Es honnan tudom melyik orakat kell felvennem? Van szobeli feleltetes?

Kb ennyi jutott eszembe. Elore is koszonom. :)



2013. aug. 12. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Füzet kellhet jegyzeteléshez. Tankönyveket/jegyzeteket majd elmondják az első héten. Laptop nem kötelező, de jól jöhet. 1. félévben nem kaphatsz tanulmányi ösztöndíjat, de 2. második félévtől automatikusan utalják (ha eléred azt az átlagot), de szociális támogatást igényelhetsz már 1. félévtől. Órát a Neptunba/ETR-be tudsz felvenni, de ezt a kapott levélben biztos leírták. Itt fogod találni a mintatervet, hogy milyen órákat kell felvenni. Szóbeli feleltetés a legtöbb helyen nincs, de már hallottam ilyen tanárról.
2013. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tollaid legyenek meg tollbetétek.

Jegyzeteléshez papír v. füzet.

Esetleg mappa, dosszié.

2013. aug. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

Egy olcsóbb laptop szerintem mindenképpen jól jön.


Ha kolis leszel,akkor ami a bentlakáshoz szükséges már kezd el vásárolgatni.


Szociális ösztöndíjra én már be is adtam a jelentkezést,ahogyan a koliba is.A tanulmányi ösztöndíj meg majd első félév után eldől,hogy kapok-e/kapsz-e.


A/4es sima fehér lapok vagy füzetek fognak kelleni jegyzetelésre,de természetesen ezt te tudod,hogy egyáltalán kell-e jegyzetelésre vagy nem érzed szükségesnek.(habár szerintem jól fog jönni!) és akkor tollak, ceruzák.


Én kifejezetten viszek lakatokat a szekrényemre, simán meglopják az embert...


Órát felvenni a Neptunon lehet majd, biztos jó szórakozás lesz! :D


Szóbeli feleltetés nincs,majd zh-kon,vizsgákon szívathatnak a professzorok.

2013. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!