Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az ELTÉn milyen az elsős...

Az ELTÉn milyen az elsős beiratkozás?

Figyelt kérdés
Azt írták, hogy akkor el fogják mondani mit kell felvenni. A regisztrációval is elég várni addig? És a minden mást amire szükség lesz első félévben azt is elmondják? Mert már egy csomó oldalt elolvastam, de igazán nem találtam érdemi információt. És egyáltalán minek kell az érettségi beiratkozáshoz?
2013. aug. 15. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Az érettségi mindig kell a beiratkozáshoz)(mert meg

kell adni az érettségi bizonyítvány számát).

Meg sztem kellhet több darab fénykép is, de ezt nem írták le a levélben, hogy miket kérnek vinni?-

2013. aug. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, azt is írták, hogy kelleni fog, de hogyan fog lezajlani? A beiratkozáson kívül egy előadást is tartanak majd, amin elmondják az információkat?
2013. aug. 16. 12:52
 3/4 anonim válasza:
2013. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Többek között azt is elolvastam már, de nem írják, hogy elmondják-e milyen tárgyakat érdemes felvenni például.
2013. aug. 16. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!