Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE KUK kollégiumáról mi a...

ELTE KUK kollégiumáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nem volt benne az általam megjelölt három kollégium között, viszont ide nyertem felvételt. Akik már laktak itt, mi a véleményeket róla? Milyen a szoba, a fürdőszoba, konyha? Láttam a képeket, nem túl bizalomgerjesztő, viszont érdekelne a ti véleményetek is.
2013. aug. 16. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Tavaly a KUK-ban laktam, én szerettem. Elmondom mire számíthatsz, amennyiben a Hotel Góliát épületében marad a kollégium. Kívülről nem valami szép az épület, de ahogy belépsz, a recepció szerintem nagyon szép, nagy bőr kanapék/fotelok vannak kitéve, ahova nyugodtan leülhetsz csövezni.:) Van a bejárat mellett egy étterem is, ahol mindig különböző akciókkal, és barátságos árakkal (700-800HUF egy menü talán, ha jól emlékszem) várják a kolisokat. Három ágyas szobák vannak, csap, beépített szekrények (4db- mi egyet közösen használtunk bőröndöknek, edényeknek), 3 ágy, fali polcok, és külön kisasztalok három főnek, a falakat nyugodtan dekorálhatod képekkel, poszterekkel. Fürdő/WC a folyosó végén van, külön fiú-lány, igazából szintenként változó, hogy milyen állapotban vannak, de abszolút tűrhető. A folyosó másik végén van a konyha, ami viszont elég lehangoló, egy tűzhely van, a sütőrész alig pár emeleten működött. Ami szerintem hátrány, hogy hűtőről, mikróról neked kell gondoskodnod, de ha szerencséd van, akkor az egyik szobatársad vinni fog, és nem lesz rá gondod, meg elég olcsón lehet venni használtat is, első hetekben sokan kiplakátolják a liftben, itt-ott, hogy van eladó hűtőjük. Amúgy nem tudom mit preferálsz, bulikat, vagy nyugalmat, de szerintem a KUKban mindkettő adott. Én az 5. emeleten laktam, csendes szint volt, mindig tudtam tanulni. A közösségi élet sem rossz, gyakran vannak programok, teaház, filmvetítés, sportnap, stb. A közlekedés sem rossz, az 1es villamos kb 5 perc séta, a koli melletti buszmegállókból pedig könnyen eljuthatsz az Árpád-hídhoz(2es metró), vagy éppen a Keleti pályaudvarhoz(3as metró). Van egy Coop rögtön a koli mellett, és egy kicsit messzebb kb 10 perc sétára egy Lidl. Szerintem röviden ennyi.:)
2013. aug. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fú, köszi szépen ezt a sok infót! :)
2013. aug. 17. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!