Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE TTK TO most is lehet menni?

ELTE TTK TO most is lehet menni?

Figyelt kérdés

Prikoszovich Mihályhoz kellene bemennem kurzuselfogadtatás miatt, de rémlik mintha láttam volna, hogy a TO július 28-tól (?) szünetel...


Köszönöm a segítséget!:)


2013. aug. 13. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg ELTE TTK TO honlap?

Esetleg egy email írása?

Hogy vettek fel téged egyetemre?

2013. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ó de kedves vagy!

Remélem, sok Hozzád hasonló kiváló elmével lesz szerencsém találkozni az egyetemen!


Szerinted nem néztem a TO honlapját?:)

A fent említett munkatársnak csak az e-mail címét látom, és gondoltam, mielőtt hosszú órákat/napokat várnék a válaszára, itt is megpróbálok infóhoz jutni.


Felesleges erőltetned a kis ujjacskáidat, ha nem tudsz segíteni.:)

2013. aug. 13. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáltál odatelefonálni?

Nem vették fel?

Mailre nem biztos, hogy (hamar) válaszolnak.

2013. aug. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tegnap már zárva voltak, ma elvileg egyáltalán nincsenek is bent, úgyhogy telefonálni is holnap tudok leghamarabb.:(


Eddig azért nem is kerestem őket, mert gondoltam megvárom a levelet, hogy átvettek, és abból majd hátha több infóm lesz, majd akkor ráérek a kurzuselfogadás miatt rohangálni.

De már jócskán benne vagyunk az augusztusban, és még mindig nincs meg a levél. (De tuti átvettek, mert felhívtak a TO-ról.)


Most meg azért kezdett el aggasztani ez kicsit, mert a TO naptárában azt látom, hogy már megkezdődött a kurzusfelvétel!

Nekem meg még Neptunom sincs!



Köszönöm a válaszod!:)

2013. aug. 14. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!