Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most mi a teendő? Mikor...

Most mi a teendő? Mikor megkaptam a levelet a Debreceni Egyetemtől, hogy felvettek 1 hetem volt rá, hogy az összes papírt összegyűjtsem a koli jelentkezéshez.

Figyelt kérdés
Ez meg is történt. Minden beszereztünk és 7.-én fel is adtuk ajánlva és elsőbbségivel, hogy 9.-ig beérjen.. Ma derült ki az eredmény és azt írták, hogy én nem adtam be kérvény, ha mégis akkor keressem az illetékest.. Most mi történhetett? Elkeverték a papírokat vagy nem ért be időre? Eltettük az ajánlószelvényt.. írjak egy e-mailt és csatoljam? Ugye csak szerdán fogok tudni telefonálni mivel hétfő-kedd munkaszüneti nap.. Valaki járt már így? Van még esélyem a kolira?

2013. aug. 16. 20:47
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
0%

Legkésőbb jövő héten kiderül.

Elvileg oda kellett érjen a kérvény.

Küld oda egy mailt és hívd is fel őket majd.

2013. aug. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
Asszem ma más is írt ki ezzel kapcsolatban kérdést, máshonnan is hallottam, hogy valami probléma van többeknél a jelentkezéssel, szóval nyugi, valószínűleg valami "központi hiba" lehet, szerintem hamarosan majd rendezik is. Mindenesetre szerintem nem árt, ha megejtesz egy email-t az illetékesnek.
2013. aug. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
Ez csak azt jelenti hogy nincs még eredmény. Tavaly én is megijedtem, mert ugyan ezt írta ki.
2013. aug. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:

Azt megteheted hogy a postán a feladóvevény birtokában érdeklődsz, mert az elsőbbségi sem garancia semmire - állítólag ott is 3 napos a kézbesítési időszak - úgyhogy ezt a vonalat is próbáld meg!!!

(elképesztően rossz a véleményem a postai szolgáltatások megbízhatóságáról és tempójáról!)

2013. aug. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%
nyugi én is ebben a cipőben járok, de utána olvastam, hogy késni szokott ez a kolis cucc... csak elég nagy ki-b*szás, hogy velünk kapkodtatnak mindent ők meg nem tartják a határidőt...
2013. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
93%

NYUGALOM!:D


Nekem is azt írja, és rajtam kivül még 15 embert tudok minimum,akinek szintén.

Kicsit rossz a rendszer... jövő héten lesz eredmény!:)

mostmár csodálkozom,ha a Neptun egyáltalán működni fog, sokan arra panaszkodnak


én is elsőéves leszek:)

2013. aug. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
én is tudok több embert (beleértve magamat is), akiknek szintén ezt írta. nem kell aggódni:)
2013. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Ez minden évben így van. Ugye mindenki beküldi a papírokat nagy sietve, de elbírálni nem tudják ennyi nap alatt és szociális ösztöndíjnál és kolinál is mindig ezek vannak kiírva(akkor is ha te beküldted a papírokat) egészen addig, míg nincs eredmény. Fölösleges ezzel betelefonálgatnod, mert ugyanezt fogják írni. Bár azt én sem értem, hogy mi a fenéért nem bírják ezt megváltoztatni, mert anno mikor én kezdtem az egyetemet, 3 évvel ezelőtt, ugyanez a szitu volt és ők voltak felháborodva, hogy meg merjük kérdezni, hogy mi van... Szóval ezt minden év elején elfogjátok játszani, nem kell aggódni miatta, a jelentkezésed érvényes és a papírok is megérkeztek.:)
2013. aug. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:

No a bürokrácia már csak ilyen :/

Oroszországban elvileg még rosszabb, az egész rendszert kellene átformálniuk ha változtatni akarnak, mindenesetre lenne mit tanulniuk pl Németo-tól. Ahogy a MÁV-nak is - ők akár még Ukrajnától is tanulhatnának; de ezen nem érdemes bosszankodni utólag.

Előttem minden fontosat leírtak, szerintem se aggódj.

2013. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:

6os válaszoló vagyok:)

ha van eredményetek a koli.hu.unideb oldalon akkor szóljatok,majd én is jelzem,amint tudom

2013. aug. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!