Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Csak...

Most mit csináljak? Csak olyan koleszba vettek fel ami az egyetemtől 1 órára van még tömegközlekedéssel is.

Figyelt kérdés
Nem vettek fel közelebbi koleszokba, csak a Vezér Útiba, de én meg ELTE-IK-ra mennék, és onnan 1 óra tömegközlekedéssel. Most akkor vegyek Pestre is bérletet, fizessem a koleszt, vegyek még itthoni városba is bérletet ha hétvégén hazajövök.. mi a fenét csináljak?
2013. aug. 16. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meg lehet oldani, de nem lesz a legkényelmesebb. Órák között valószínűleg nem tudsz majd visszamenni a koliba, illetve szerintem az otthoni városba nem feltétlenül szükséges bérletet venni (járj ha 2 hetente).
2013. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem lett volna rossz, ha a NUK-ba, vagy a KCSSK-ba felvesznek, nem értem, miért nem kerültem be, nem volt kevés pontom, és igazán figyelembe vehették volna, hogy így katasztrófa lesz a bejárásom.
2013. aug. 16. 22:52
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy óra nem számít soknak. Én is most kezdem az egyetemet, és másfél órát utazom, de megszoktam már. Mindig is ennyit kellett utaznom a sulijaimhoz. Meg lehet szokni. Tény, hogy kényelmetlenek a lyukasórák, mert addig le kell kötnöm magam, nem mehetek haza, de ha azt az időt tanulásra tudod fordítani valami parkban vagy könyvtárban, meg is van a napi tanulási adagod.
2013. aug. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utazol egy órát. Elég sok ember így van ezzel, meg lehet szokni. Én 7 éve minden nap másfél órát utazok oda, aztán másfelet vissza, mióta elkezdtem a gimit...
2013. aug. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Azért a gimis tanulást és az egyetemi tanulást nem lehet összehasonlítani. Majdhogynem ég és föld.
2013. aug. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hiába gimiben ezt te sem gondoltad így...
2013. aug. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam így, de kb. csak a napi több órás pihenésről kellett volna lemondanom. Volt olyan amikor nem is tanultam egész délután (és ott másfél órás utazás bőven belefér). Ellenben az egyetemen, ahol örülök, ha van elég időm tanulni.
2013. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az a 7 év 4 év gimi volt és 3 év egyetem. Még mindig élek, és tudok tanulni. Eddig is tudtam, és ősztől folytatom tovább. Senki nem halt még bele napi 2 óra utazásba.
2013. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem érted, nem ez a probléma. Hanem hogy Pesten belül így bérletet kell vennem, plusz vonatbérletet ha haza akarok hétvégére utazni, stb.. Elég sok kiadás lesz :(
2013. aug. 17. 23:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Pesten egyébként is kéne bérletet venned, különben hogy jutsz ki a vonatig, hogy mész el éjjel egy buliba stb. Általában otthoni bérletet nem szoktak venni a kolisok, főleg nem vonatra, amikor havonta 4-8 alkalomnál többször úgysem használják. Ha nincs pénz, akkor sajnos ritkítani kell a hazameneteleket. Volt egy évfolyamtársam Erdélyből, és júniusban mondta, hogy karácsonykor volt utoljára otthon.
2013. aug. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!