Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek hová menjek...

Szerintetek hová menjek továbbtanulni? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Mindig is az volt az álmom, hogy Budapestre megyek középiskolába. Eddig oké, csak közben elkezdtem karatézni, amit imádok. Ha Pestre megyek koleszba, abba kell hagynom, csak 1 év után... Oké, Pesten is járhatok karatéra, de az már nem ugyanaz. Ki tudja, lehet az iskola környékén nem is lesz... Ha viszont a szomszéd városba megyek tanulni, ami busszal csak 20 percre van, akkor tudom folytatni a karatét, sőt, abban a városban is ugyanaz a tanár van. Viszont még elviselném, hogy nem megyek Pestre, de abban a városban nagyon sok az ismerős. Nagyon sok helybéli jár oda; amit pontosan nem szeretnék. Nem akarok abszolút ismerősökkel összefutni. Teljesen új életet akarok kezdeni, új lappal. A múltamban tettem pár olyan dolgot, ami nem éppen dicséretes... Ne gondoljatok nagy szörnyűségekre, nem vagyok egy drogos k*rv*... Mindegy, így is úgy is teljesen új embereket akarok, környezetet. Szerintetek?

14/L



2013. aug. 18. 01:50
 1/8 anonim ***** válasza:

"Mindegy, így is úgy is teljesen új embereket akarok, környezetet. Szerintetek?"



Mi a kérdés ? elvan döntve nem látod ?!


Menjél pestre akkor..

2013. aug. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Találtál már Budapesten olyan iskolát ami szimpatikus? Az új élet kezdéséhez nem feltétlenül ideális Budapest, de ha téged az vonz nagyon és mersz kockáztatni akkor érdemes odamenni. Koliban amúgy is még jobban magadra leszel utalva, sokan züllenek ott is, tehát csak a magad erejére lesz szükséged hogy te ne tegyél megint olyat amit megbánnál.
2013. aug. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ingázhatsz is. Igaz, hogy az út napi 1-2 órát elvesz az életedből, de kipihanheted magad közben, majd újult erővel mehetsz akár karatézni is délután.
2013. aug. 18. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2.: Nekem nem az iskola, vagy a kolesz a lényeg, hanem hogy ne találkozzak ismerősökkel... Könnyen beilleszkedek bárhová.
2013. aug. 18. 11:10
 5/8 A kérdező kommentje:
3. 60 km-re lakok Pesttől.. azért ugye ezt nem gondoltad komolyan? o.O
2013. aug. 18. 11:11
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

A 60 km-t hol említetted babám? Na vegyél szépen vissza a pofádból.


Egyébként csinálják egy páran. Te sem halnál bele. Főleg, ha ilyen fontos Pest.


Bár egy másik közösségben is ugyanúgy meg tudnád magad utáltatni. (Lásd itt.)

2013. aug. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az oké hogy tudod hogy mit nem akarsz, de inkább arra kellene gondolnod hogy mit akarsz. Ez csak egy jó tanács, bár még nagyon fiatal kamasz vagy, de erre te is rá fogsz jönni idővel. Ne a "minden mindegy" legyen a mérce.

De ezek szerint nem választottál még semmit. Kezdj el nézelődni a sulik között és remélem megtalálod a számításaidat Pesten. Bár úgy érzem nem kell érted aggódni, elég magabiztosnak és talpraesettnek tűnsz....

2013. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért olyan fontos,hogy Budapesten legyen?Lehet,hogy közelebb is találnál olyat,amit szeretsz.Miért nem akarsz a régiekkel találkozni?Mit tettél?Lehet,csak túldramatizálod.Itt nyugodtan elmondhatod,névtelenül úgysem tudja senki,hogy ki vagy.
2013. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!