Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hova menjek továbbtanulni?

Hova menjek továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Most már itt az idő hogy a továbbtanuláson gondolkozzak és nem tudom hogyan kezdjek neki.Pontosan mik az esélyeim?Az 4-es tanuló vagyok.Ja és a zongora beleszámít?Mert attól csak műveltebbnek tűnök.Ja, hol tudok utánanézni az iskoláknak,mert azért nem mindegy hogy hova megyek és hogyan lehet jelenkezni.Gondolom egy hülye gyereket nem engednek be csak úgy egy jó iskolába, szóval ilyenkor kikel töltenem valamit?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. dec. 31. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi van?

Kezdjük ott, hogy középiskolás felvételi?

Merre tekintgetsz? /település, érdeklődés/

2012. dec. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az írás alapján 100%, hogy középiskolai felvételi.

Zongora alatt azt érted, hogy tudsz zongorázni? Ez maximum zenei iskolákban számít bele.

Persze, jelentkezni kell a középiskolákba, ki kell tölteni a jelentkezési lapot, és beküldeni.

2012. dec. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Írd le érthetően, hogy sulit akarsz váltani.. (középisk.) vagy már tanulni a szakmád.. (érettségi után)
2012. dec. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja bocsi!Azt elfelejtettem leírni.Most végzem el az álltalánost.
2013. jan. 1. 01:17
 5/6 A kérdező kommentje:
Az hogy a suli miyen messze van az nem érdekel csak jó legyen.De azért még Magyarországon legyen.
2013. jan. 1. 01:37
 6/6 anonim válasza:
Szerintem érdemes lenne kéttannyelvű gimnáziumokat nézegetned, esetleg olyat ahol jobban érvényesülsz a zongorával..Ének-zene tagozatos osztály,ilyesmi..
2013. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!