Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy illik bemutatkozni Egy...

Hogy illik bemutatkozni Egy új osztályban 11. Elején?

Figyelt kérdés
Ki vagyok, hova valósi vagyok És melyik suliból jöttem és meg?
2013. aug. 18. 11:32
 1/7 schocko ***** válasza:
90%
Sziasztok, ...vagyok, még szűz, de látok itt közöttetek pár jó arcot, szóval hátha most...
2013. aug. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Csá, Pista vagyok, most jöttem ide a Kőmíves Kelemen építő szakközépből. Perenyevackoron lakom, így bejárós leszek.
2013. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezen kívül valami fontos amit jó ha mondok?
2013. aug. 18. 12:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 8.-ra mentem át másik suliba, szóval át tudom érezni, hogy izgulsz már, de szerintem add önmagad (tudom közhely..) és nem lesz semmi gond.

Az jó, amit írtál. Ha valaki szimpatikusnak tart, vagy érdekli valami rákérdez és válaszolsz, nem kell erőltetni ezt a bemutatkozás dolgot szerintem.

2013. aug. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én is átmentem másik osztályba 11-ben és nem ,nem kell semmit sem mondani, csak ha kérdeznek. Elmondod ki vagy, honnan jöttél és hol laksz. Csak próbáltam poénosra venni a figurát, de ezek szerint nem jött le...
2013. aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%

Majd az ozzst. főnök néni bemutat az osztálynak.

Neked nem kell semmit sem mondani.

2013. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jav. az oszt. főnök

(Hozzánk is jött egy gyerek utolsó gimiben és az

oszt.főnök "mutatta be")

2013. aug. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!