Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minek tanuljak tovább? Minek...

Minek tanuljak tovább? Minek érdemes továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Először is számomra nagyon fontos,hogy amit csinálok azt szeressem csinálni.Nagyon érdekel a történelem,irodalom és a nyelvek.Gondolkoztam azon,hogy jogra megyek tovább mert sokan mondták,hogy jól vág az eszem és talpraesett vagyok,de szeretnék munkát is találni és normálisan dolgozni is tehát ezen még gondolkozom,ráadásul elsőre nagyon kevés pénzt fogok kapni,és szeretnék normálisan vagy átlagosan elélni..A színművészeti is nagyon vonzott,de ők sem igazán keresnek jól,és szinte biztos,hogy elsőre nem vesznek fel.(Ez a két pálya érdekelt/érdekel a legjobban,ezekhez húz nagyon a szívem,viszont szeretnék normális fizetést is hazavinni)


Amik kilőve:

vendéglátás/turizmus

Tanárnői pálya

Reálos tárgyak


Milyen egyetemre menjek tovább?


2013. aug. 18. 20:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon kitartó vagyok,egy kudarcnál nem omlok össze azonnal.
2013. aug. 18. 20:10
 2/2 anonim ***** válasza:

ismerek olyan nagyon jó színészeket akik évek óta színházban játszanak. volt olyan aki 8. alkalommal sem került be a színművészetire. de van aki 5ször próbálta és neki sem sikerült. oda szinte lehetetlen bekerülni.

:s

szerintem próbáld meg azt a jogot. be fog az jönni:)

2013. aug. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!