Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » |Matek pótvizsga? | Pls help :D

Dhancsii kérdése:

|Matek pótvizsga? | Pls help :D

Figyelt kérdés
Hogyan zajlik egy pótvizsga? Úgy tudom hogy írásbeli, és ha az nem sikerül jól akkor szóbeli. De volt ahol úgy olvastam hogy mind a kettő van .. :/
2013. aug. 21. 10:14
 1/5 anonim válasza:
38%
Miért vagy ilyen hülye hogy megbuktál ?:D
2013. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hacsak nem írod meg 100%-osra az írásbelit,akkor talán nem lesz szóbeli.:D
2013. aug. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez hulyeseg. 1-es, az en atlagom joval 4 egesz felett volt,megis megvagtak, pedig nem vagyok hulye.


Kedves kerdezo! Minden iskola maga donti el, hogy egy adott tantargybol milyen potvizsgat "tartanak". Nalunk peldaul csak irasbeli van.

Ha nalatok van szobeli is akkor a kovetkezo a helyzet:

- ha nem sikerul legalabb 40%ra a potvizsga, akkor kell menned szobelire. De ha jol sikerul akkor nem kell menned szobelire. 60%nal mar kozepesre (3) zarhatnak. Sok sikert!

2013. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Marmint az ossz atlagom lett 4 felett, de a matek nem az en vilagom.
2013. aug. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mikor mész?

Hányadikos anyagból?

2013. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!