40 tétel 6 nap alatt?!

Figyelt kérdés

Szerintetek lehetséges? Pótvizsgára kellene, de eddig nem volt alkalmam tanulni, mert kórházban voltam(tüdőszűkület). A tanárok azt mondták hogy mondjak le róla, és ismételjek évet. 40 tételt kell összesen megtanulnom, és legnagyobb hibám a magabiztosság hiánya, és túlzott frusztráció. Olyanok válaszát kérném nagyban, akiknek sikerült, vagy ismernek olyat, akik tejesítették eme majdnem lehetetlen kihívást. Mennyit tanuljak egy nap? Módszer esetleg? Nagyon ideges vagyok, és mélyen tudom hogy meg fogok bukni. Egyik haverom az mondja, merüljek el a tanulásban, ne foglalkozzak semmivel azon kívül, és észre se vettem de már megtanultam... de nem hiszek neki, ezért kérdezem azokat, akik már megélték :S

-(Nincs olyan percem, hogy nem gondolnák rá...)-



2013. aug. 15. 20:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Simán! Nekem 160 tételem volt 2 napra! 87%-os lett a vizsgám :)
2013. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Jah, igen, módszer :D Minden 1 óra tanulás után tarts 10 perc szünetet, így nem fárad el olyan gyorsan az agyad. Idegességre ajánlom a MagneB6-ot.
2013. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszi.

Csak akkor azt nem értem, miért mondja mindenki azt, hogy a pótvizsga annyira nehéz, és egész nyarat végig kell tanulni?

Na mind1, köszi. Amint felkelek, megnézek holnap egy részt a kedvenc sorozatomból, és nekiállok tanulásnak, óránként 1 perc szünettel.

2013. aug. 15. 20:50
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem egyetemi vizsga volt, harmadjára mentek. Menni fog! Sok sikert! :)
2013. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

VAlószínűleg azért, mert aki általában megbukik az annyira nem ért a témához és el van szokva a tanulástól, hogy ha ő beszeretné pótolni, akkor kell hozzá olyan sok idő.


Pótvizsgám amúgy nem volt, de érettségi tételből többet is sikerült kevesebb idő alatt megtanulnom.

2013. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%

Most ez több tárgy anyaga?

Vagy miből kell menned pótra?

Mondjuk egy nap tizet (tételt) csak meg bírsz tanulni

2013. aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%

Még van kb. egy heted.

Mondjuk eddig is tanulhattál volna már.

Év közben tanultál legalább? Mert úgy talán valamivel könnyebb lenne.

2013. aug. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Elég kórházba járós vagyok, ezért nem igen tudtam tanulni az évben. Amúgy: Biológia-Fizika-Földrajz
2013. aug. 15. 22:07
 9/21 anonim válasza:
simán! nekem orvosin (ezt csak azért mondom, hogy érezd nem könnyű) 90-100 tételekre voltak ilyen 6 napok. szerintem is 10 tételt bőven megtudsz tanulni 1 nap, sőt így hogy 3 tantárgy legalább kicsit változatos is. mellesleg szerintem középiskolában pótvizsgán nem valószínű, hogy fognap sz.patni (főleg ha tisztában vannak vele hogy betegség miatt állsz ilyen szarul). egy kettest 100% hogy összehozol. sok sikert!
2013. aug. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :).

Csak az a baj, hogy 3 tanár közül 2 azt akarja hogy megbukjak :/. Nem tetszik nekik hogy sokat hiányzom...

2013. aug. 17. 18:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!