Mindig így lesz ez?

Figyelt kérdés

Mentőtisztire jelentkeztem a Semmelweisre és felvettek,ha bárki kérdezi minek megyek,mikor mondom,hogy mentőtiszt leszek csomóan mondják ,hogy az nem alacsony szintű?

Az a kérdésem aki az egészségügybe megy és nem orvos lesz feltétlen,mindig ezt a lekezelést várja???



2013. aug. 21. 10:17
 1/5 Laylah ***** válasza:
Szerintem ugyanúgy megbecsülendő. Ha súlyos eset van, akkor ha nincs a mentőtiszt, akkor az orvosnak sincsen dolga pl.
2013. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. aug. 21. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezeknek az embereknek fogalmuk nincsen az egészségügyről, ne törődj a véleményükkel. Begyöpösödött a gondolkodásmúdjuk: csak az orvos az ember az egészségügyben, a többi meg az orvos nyomában lohol...

Én imádom a mentősöket, annak ellenére, hogy agyon vannak terhelve, a legtöbben nagyon jófejek. A mentőtiszti pedig az egyik legjobb szakma, viszont a leghálátlanabb is. És nagyon érdekes is, plusz rengeteg emberen segíthetsz. Ha nem orvosira mentem volna, akkor biztosan mentőtisztire! :)

21/L (orvostanhallgató:)

2013. aug. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ,sokat segítettél vele!!:)
2013. aug. 21. 18:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a mentősökre többnyire felnéznek, tudják azért az emberek, hogy nincs könnyű életük. Én viszont ápolónak tanulok, na minket még iskolán belül is lenéznek egyes szakirányok,meg persze az emberek, orvosok is, rengeten. Én többek közt ezért is szeretnék külföldre menni, mert ott megbecsülnének (de legalábbis jobban, mint itthon).
2013. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!