Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki járt hasonló cipőben, hogy...

Ki járt hasonló cipőben, hogy mondjuk hatodik osztály végéig rosszul tanult, aztán rájött hogy jövővel szemben ez nagyon rossz lesz így, és hirtelen nekiállt tanulni és jó tanuló lett?

Figyelt kérdés
Ha van ilyen, tudnátok mesélni ezzel a témával kapcsolatosan valamit? Csak nagyon érdekel hogy hány ember volt ugyanígy ezzel, vagy hasonlóképpen:)
2013. aug. 17. 00:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló cipőben jártam. Igaz, én csak az érettségire kaptam össze magam. Még középiskolában is végig kettes voltam és olyan érettségit írtam, ahol csak négyesek és ötösök lettek. Így elmentem egyetemre és a most következő tanévben fogok végezni.
2013. aug. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én gimnázium 9. után "kaptam észbe".

Az életem változott meg, a gondolkodásmódom, én akkor váltam felnőtté és így a tanulásban is eredményt értem el. :)

A lényeg, hogy még semmivel sem késtél el, hajrá!!

2013. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!