Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kézápoló és műkörömépítő...

Kézápoló és műkörömépítő tanfolyamot aki elvégzett, válaszolna nekem?

Figyelt kérdés
Személyesen,vagy interneten jelentkezett ? Hogy zajlanak az órák ? Először csak elmélet van ? Az egészségügyi alkalmasság az mit takar ? Már az első alkalomra vinni kell ?
2013. aug. 21. 16:25
 1/3 anonim válasza:

Szia! Én személyesen jelentkeztem,hát itt elég érdekesen zajlottak az órák mert kevesebb mint 1,5hónap alatt lezavarták az egészet,mert túl korai vizsgaidőpontot kért az oktató...!

Nálunk az egészségügyi alkalmasság annyiból állt,hogy kifizettem a pénzt, kérdeztek 1-2 dolgot: dohányzok-e? ha igen akkor szokjak le, meg hogy van e valamilyen betegségem?és ez a papír csak a vizsgára kellett!

2013. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és az egészségügyi az a háziorvosnál volt ?
2013. aug. 23. 10:14
 3/3 anonim válasza:
A háziorvos kiadott egy lapot amit az üzemorvoshoz kellett vinni és csak úgy kaphattam meg!de ha a háziorvosod üzemorvos is akkor ő simán kiadja szerintem!
2013. aug. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!