Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az lenne a kérdése, hogy meg...

Az lenne a kérdése, hogy meg buktam irodalomból de csak a második félévben most az van, hogy 6 költönek az életrajzát kell tudnom abból én tudok 4-et?

Figyelt kérdés
Az eléglesz a ketteshez?

2013. aug. 21. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most este hat óra van. Reggelig zéróról meg lehet tanulni mind a hat életrajzot. Nem értem a problémádat.
2013. aug. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem az utolsó pillanatban kellene nyávogni, hogy vajon meglesz-e a kettes?!...egyébként, ha leülsz és rendesen nekiállsz, szerintem 10-re meg tudod tanulni a maradék kettőt.
2013. aug. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbuktál, akkor nem bánnak majd veled túl szívélyesen. A ketteshez elég sok mindent kell tudni. Jobb, ha azt a kettőt is megtanulod, mert tuti bele fognak mindenbe kérdezni. Az egész éves anyagba!
2013. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez melyik évnek az anyaga?

Melyik az a hat költő?

Mindegyiket tanuld meg! Nem tudhatod, melyiket húzod v. melyiket adják. Lehet pont azt kapod, amelyiket most még nem tanultad meg!

2013. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom a vizsga a jövő héten lesz.

Addig még meg tudod tanulni a másik két életrajzot is.

2013. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az igazság az, hogy nekem csak a második félévből kell megtanulnom azt a 6 költőt a költök pedig a következők:

Petőfi,Arany,Tompa,Vajda,Jókai,Mikszáth

eböl a 6-ból tudom az első 4.5

mert tegnap belekezdtem Jókaiba is.

2013. aug. 22. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!