Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megkaptam az új diák igazolván...

Megkaptam az új diák igazolványomat amit már kb egy éve kértem meg. Tavaly szeptember körül kaptuk az érvényességi matricát. Hazavittem, de elveszett . Most mit csinaljak? Meddig érvényes a diák? Kell kérni újat? Vagy nem szükséges?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Igényelj egy ideiglenest.

Az addig jó lesz,amíg meg nem kapod az újat

2013. aug. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be a tanulmányira (már ha egyetemista vagy), és mondd el, hogy mi a gondod. Szerintem fognak rá valahonnan szerezni érvényesítőt, mivel a mostani az október végéig jó. Most újat kérni megint szerintem nem lenne értelme. Vagy amit első mondd, kérj ideiglenest addig, amíg nem kaphatsz az igazolványra rendes érvényesítőt
2013. aug. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!