Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeptember 1. én (25 nap...

Szeptember 1. én (25 nap múlva) költözöm be a koliba, már egy listát írtam hogy miket viszek, meg még hogy miket kell beszereznem. És jól jönne még néhány ötlet, hogy mit is vigyek be még magammal?

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Miután nem írtál ki listát, honnan tudjuk hogy miket hagytál ki te észlény.
2013. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Törülköző, szappan, papucs,

pizsama

2013. aug. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
fogd vissza magad első válaszolló
2013. aug. 7. 14:12
 4/6 anonim ***** válasza:
amiket a 2. válaszoló írt + fogkefe, fogkrém, tanszerek, könyvek, füzetek, tollak, ceruzák, radír, tolltartó, mobil, mobil töltő, esetleg valami melegítő, amiben a koleszban vagy, esetleg WC papír, iskolatáska, tesicucc, ha hordasz akkor ékszerek, ha sminkelsz akkor sminkcuccok, váltócipő. Most egyszerre ennyi jutott eszembe.
2013. aug. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszii a választ
2013. aug. 9. 11:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Ruhák, pizsama, könyvek, tanszerek, tornazsák, szappan, tusfürdő, sampon, fogkefe, fogkrém, fogmosó pohár, fésű, hajszárító, WC papír, papírzsepi, ragtapasz. Ez a minimum az ilyen jellegű dolgokból, de én szerintem krémeket, parfümöt, körömvágó készletet, epillátort is viszek. Nem tudom, hogy a sminket, körömlakkot, hajvasalót mennyire tolerálják, majd elválik.. ;)


Továbbá kell törülköző. Ha szeretnéd, köntös, illetve mamusz.

Nekünk lehet saját ágyneműt, illetve kispárnát is vinni, illetve, ha valaki plüssállattal alszik, azt is.

De sok minden felmerülhet még. Pl. Anya nekem minden áron papucsot akar venni a kollégiumba...


Én a heti öt tesi óra miatt azért nem egy fehér pólót és nadrágot fogok elvinni, szerintem belefér, ha 2-3-at is viszel (váltózoknival együtt). Illetve, ha már a ruhákról van szó, vigyél minden darabból tartalékot.


Meg azért nyilván az ilyeneket, hogy pénztárca, iratok, telefon (+töltő) nem fogod otthon hagyni. Ha rendszeresen szedsz valamilyen gyógyszer, azt is hozd.


Továbbá szerintem az sem hülyeség, ha elhozol egy-két könyvet is - ami nem tankönyv, mégis segíthet a tanulásban -, persze itt sem kell túlzásokba esni.


Hirtelen ennyi jutott eszembe. :)

2013. aug. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!