Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy kell kurzust felvenni?

Hogy kell kurzust felvenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kurzust szeretnék felvenni az ETR-ben, de egyszerűen nem tudok. A mintatervnél ott ezt írja ki az összes kurzushoz: Ebben a tárgyelemben nincs meghirdetett kurzus. A kurzuskeresésnél pedig nem ad ki egy találatot se. Elsőéves vagyok és megköszönném ha valaki tudna segíteni ://

2013. aug. 22. 10:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
Gondolom azért, mert még nincs tárgyfelvétel.
2013. aug. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szeged?csak mert ott mar tegnap ota lehet felvenni
2013. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen Szeged...de nekem nem sikerül sehogy sem...hogy kell?
2013. aug. 22. 11:40
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet.

Megkérdezhetném, hogy mire jelentkeztél? Alapképzésre, vagy fsz-re?

(Mellesleg a kiküldött levélben azt írják a beiratkozás napján tájékoztatást adnak, és hogy aznap egy gépteremben felvehetem a kurzusaimat.)

2013. aug. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Fszre jelentkeztem...és te?
2013. aug. 22. 13:14
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is. (#4) Lehetséges, hogy nálunk másképpen van....

Mint ahogy már írtam, a kapott beirítkozásos papíron (nálam legalább is) fel van tüntetve, hogy a kurzusokat beiratkozás után tudom felvenni.

(Mellesleg a kötelező testnevelés ránk is vonatkozik?)

2013. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Majd beiratkozásnál kell felvenni a kurzust, ahogy írtad. Utána érdeklődtem egy kicsit. Milyen karra jelentkeztél?:D
2013. aug. 22. 13:38
 8/11 anonim ***** válasza:

JGYPK-n leszek kocka...remélhetőleg. Te?

Mellesleg tesi, nyelvi órák hogy lesznek, azt is majd beirítkozás után? Ha vonatkozik az fsz-re? (Mert én ezt nem igazán tudom.)

2013. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
SZTE-n (Előző vagyok)
2013. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
MGK-n leszek környezetgazdálkodási agrármérnök:) a tesi és nyelvórákkal kapcsolatban nem tudok semmit :/
2013. aug. 22. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!