Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktam és potvizsgára kell...

Valaki valamiért kérdése:

Megbuktam és potvizsgára kell mennem, mit tegyek ha nagyon félek? (Szöveg lent)

Figyelt kérdés
Hogy is kezdjem... Megbuktam matekbol . A szuleim megtudták és tanárt fogadtak . Sokat tanultam tölle de nem tudom hogy át -e megye potvizsgán. Mit csinláljak ? 5 nap és pot vizsga szerintetek átmegyek vagy csak tul reagálom és nem izguljak annyira? Normális válaszokat pls!
2013. aug. 22. 10:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Hányadikos matek?
2013. aug. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha eddig rendesen készültél, akkor nem lehet probléma. Biztosan át fogsz menni, hiszen nem gondolnám, hogy a magántanárod nem készített fel, esetleg tájékoztatta a szüleidet folyamatosan, hogyan is állsz. Átveszel az utolsó napokban mindent, és sikerülni fog. Próbálj meg nem nagyon izgulni, mert az sokat ront a dolgon, esetleg leblokkolhatsz, és nem fog eszedbe jutni sok minden, még ha amúgy tudod is. Állj úgy a dolgokhoz, hogy felkészültél és menni fog. Légy magabiztos!:)
2013. aug. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
78%
Ha rendesen és lelkiismeretesen készültél biztosan sikerülni fog. Hajrá!
2013. aug. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Én csak azt csodálom, hogy magyarból átmentél.. durva hibáktól hemzseg ez a néhány mondatod is.

Na mindegy.. a pótvizsgán általában az a cél, hogy átmenjen a diák, itt legtöbbször engedékenyebbek, segítőkészebbek a vizsgáztatók.

Ha látják, hogy tényleg készültél a pótvizsgára, az már egy jópont. Persze ha ugyanúgy nem tudsz semmit, mint év közben, akkor nincs mit tenni; a semmire még jóindulattal sem engedhetnek tovább, úgyhogy valamit azért mutatni kell.

2013. aug. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
56%

Most komolyan a fórumozóktól kérdezed, hogy átmész-e a vizsgán? Ezt csak a te tudásod alapján sejtheted.

Amúgy mitől félsz jobban, hogy a szüleid mit szólnak, vagy hogy átmész-e?

2013. aug. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Magyarból nem buktál meg véletlenül?
2013. aug. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
69%
Háromszor buktam meg matekból és mindháromszor átmentem. Nem csak azért, mert egész nyáron magántanárhoz jártam, hanem azért is, mert a pótvizsgán nagyon jó fejek voltak a tanárok. Ne félj, semmi érdekük abban, hogy megbukj, nem erre mennek. Aki igen, az nagyon aljas, de szerencsére ebből kevesebb van.
2013. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Hányadikos vagy most?
2013. aug. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia cica (mindenkit cicazok,bocs)

Nem kell izgulni. Engem is megvagtak matekbol, de ugy gondolom, ( mivel egesz nyaron tanultam ra, es a matektanarnomhoz is jartam)hogy a tanarnak nem erdeke, hogy megbuktasson minket. Szoval draga, irj magadnak feladatokat, oldd meg oket, es ellenorizd le. Allj hozza ugy a dolgokhoz, hogy biztosan menni fog.

Ha szeretnel tanacsot kerni, vagy csak beszelgetni, irj privatot.

Sok sikert kivanok :)

2013. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Most 7 edikes vok ... És 8 adikos lennék de félek hogy át-e megyek segiccsetek Pls :(
2013. aug. 23. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!