Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Megbuktam földrajzból, pótvizs...

Megbuktam földrajzból, pótvizsgára felkészítő jó oldalak?

Figyelt kérdés

11.évfolyamos vagyok és sajnos megbuktam földrajzból valaki tudja olyan oldalakat linkelni ami jól felkészít vagy kiegészíti a tankönyv adatait? Tudom, hogy van a gugli, de olyan érdekelne akinek a tanárának saját oldala van vagy pl ahonnan ő felkészült valamilyen vizsgára.

Köszönöm:)


2011. jún. 20. 13:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ajánlom a könyveket! Tudod, olyan mint az internet. Csak fából... =).


Amúgy szerintem ha a tankönyvet megtanulod, vagy tanulsz az órai jegyzetből, az elég. Vagy a tanárodat kéred meg, hogy ajánljon neked könyveket, esetleg honlap címeket. Nincs ebben semmi, ha tőle kérsz segítséget. Legalább látja rajtad, hogy komolyan gondolod és plusz pont lesz nála...

2011. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11.-ben nincs is földrajz...
2011. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Már miért ne lenne ?:D

Amúgy a legjobb a tankönyved...

2011. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

köszönöm első, sajnos mikor megmondta, hogy bukok sokk ként ért mert nem álltam bukásra épp, hogy kettesre és első kérdésem ijedtemben az volt, hogy mik lesznek a tételek, erre ő azt mondta, hogy mi az hogy ő adja meg a tételeket? Azt mondta egész év amit vettünk minden...:/ szóval eléggé bunkó volt, de így jártam:(

Második: Van föci 11-ben is és 12-ben is és jövőre az lesz a választott tantárgyam.

2011. jún. 20. 14:02
 5/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Kérsz jegyzetet osztálytárstól, akinek nem kell nyáron. Nyilván érettségire majd visszaadod neki :D. Lemásolod, lefényeled. Hátha az ő jegyzete teljesebb, vagy valami. Nem tételeket kérsz tőle. Hanem plusz dolgokat, amik segítenek a felkészülésben. A könyvön kívül. Azért nem linkeltem neked semmit, meg szerintem senki sem fog, mert nem tudni, mit kell tényleg megtanulni. Feleslegesen meg ne görcsölj olyannal, amit nem is fog kérdezni.


Ha van más földrajztanár a suliban menj hozzá, hogy ez van, segítség kellene. Egyedül is meg lehet tanulni az anyagot, de ha jársz tanárhoz, az mégis csak jobb. Én is buktam anno 2004-ben elektrotechnikából év végén. Jártam a suliban egy tanárhoz kedden és csütörtökönként a suliba különórára júliustól. Kértem tőle más könyveket, amiből érdemes tanulni, adott pár könyvet és feladatgyűjteményt, plusz régebbi dolgozatokat... A lényeg, hogy az órai anyagtól ne térj el. Kérd el a tematikát tőle. Az egész egy táblázat, időrendbe szedve, hogy mit mikor kell venni, mire kell kitérni. Ha nem segít, akkor nincs mit tenni, tankönyv + füzet alapján haladj.

2011. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Melyik témakört vettétek?
2011. jún. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Vízburoktól övezeteken át térképek és gazdaság földrajz eleje: gdp korfa, piac állam szerepe a gazdaságban adóparadicsom
2011. jún. 21. 10:33
 8/17 A kérdező kommentje:
Első: Köszönöm a tippet mindent meg fogok tenni, mert semmiképp nem bukhatok meg:( Szerintetek elég ha kidolgozok mindent valamelyik héten és augusztusban kezdem el erőteljesen tanulni?
2011. jún. 21. 10:34
 9/17 anonim ***** válasza:
a tankönyv bőven eleg hozzá, próbáld ki!
2011. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Augusztusban mindenképpen nézz át minden tételt. Szerintem nem jó ha akkor kezded csak el mert akkor úgy egyszerre mindent nehéz lesz megtanulnod. Inkább kezdd el ha van időd, és augusztusban inkább csak ismételj, de néhány könnyebbet hagyhatsz akkorra is.
2011. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!