Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE-s diákok! Ha 8-10-ig...

SZTE-s diákok! Ha 8-10-ig politológiám van, és 12-14-ig tb alapjai, akkor tesi órának felvehetek egy olyan órát ami 10-11:30-ig tart a hattyas soron, odaérek mindenhova időben?

Figyelt kérdés
Politológia a jogi karon lesz, a másik a GO-n.
2013. aug. 23. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, hacsak nem öltözöl át 5 perc alatt. A 83-as csak 20 percenként jár ráadásul elég gyakran késik is. A villamoshoz meg gyalogolni kell valamennyit. Megpróbálhatod, de ez így elég necces ráadásul egy fárasztó tesi után nem biztos, hogy lesz kedved rohanni vissza a belvárosba.
2013. aug. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Esetleg nézd meg, hogy előtte, hogy a 20-as, hogy jár. (az előbb rosszul írtam az nem 83-as már hanem 20-as)
2013. aug. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, Dugonics, Hattyas, aztán Feketesas u., tesiből nem igazán lehet válogatni, ami nem fizetős, hamar betelik.
2013. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Necces, de szerintem odaérsz, ha épp rendesen jár a villamos.
2013. aug. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Siess és menni fog. A rendesebb tesitanárok pedig megértik, hogy, ha késel. Plusz nem mindenki tartja ám végig a másfél órát.
2013. aug. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!