Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok? Külföld? Kérem...

Mit ajánlotok? Külföld? Kérem mielőbbi hasznos válaszaitokat! Köszönöm.

Figyelt kérdés

A gondom az hogy, jövőre pályaválasztás, tehát el kell döntenem hova megyek továbbtanulni. Nos ötletem sincs.

Angolból C1(felsőfokú vizsgám van) OKTV 2. fordulóba jutottam. Az angol nyelv érdekel, szintúgy a német.

Biológia is, és a matematika is. Biológia szakra nem akarnék menni, mert annyira nem vagyok nagy megszállottja. Ugyanakkor etológia, és a növénytan érdekel. Matematika mindenhogy érdekel, de matematika szakra szintén nem szeretnék menni. Esetleg van ötletetek? Gondolkoztam vadgazdálkodón, pszichológuson, HR-en, nemzetközi gazdaságon, illetve agrár-környezet építő mérnökön.


Tudnátok valami ajánlani? Külföld a cél mindenképp. Csak sajnos hiába nincs egyes országokban tandíj, a megélhetés pl Írországban és Skóciában drága lenne nekem. Ausztriában pedig nincs angolul teljes oktatás. Igen hiába a német felsőfokú tudás, angolt sajnos mérföldkövekkel jobban beszélem/írom.


Ötletek? Elsősorban elhelyezkedés alapján szeretném a válaszaitokat, ötleteiteket.



2013. aug. 23. 16:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!