Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok elégedett az...

Ha nem vagyok elégedett az oktatás színvonalával, visszakaphatom a pénzemet?

Figyelt kérdés

A tanár borzasztó hibásan tanítja az adott nyelvet,de ez a kérdésemet illetően lényegtelen.A kérdésem az,hogy ha szeretném otthagyni a tanfolyamot és más módon folytatni a tanulást,visszakapom e a hátralévő órák díját? Még 2 hónapról lenne szó.


A szerződésben erről nincs szó,nem tesznek említést arról,mi van akkor,ha valaki nem elégedett az oktatással,csak azt írja,hogyha valaki "kimarad vagy nem teljesíti" a tanfolyamot,akkor nem áll jogukban pénzt visszatéríteni.Ez jogos is.

Viszont én egyik kategóriába sem tartozom.Akkor ?


Köszönöm,ha valaki válaszol.


2013. aug. 23. 17:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
erre te magad is jól tudod szerintem a választ. természetesen nem kapod vissza a lóvét.
2013. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

miért lenne természetes?


Egyébiránt nem üt agyon az a minusz 38 ezer,ami még hátra van,dobtam már ki máskor is pénzt,csak mielőtt bemennék az irodába,hogy szóljak,nem óhajtok több órán részt venni ilyen kókler tanár mellett,természetes,hogy érdeklődöm a lehetőségeim felől.Bár a lényeg nem a pénzvisszatérítés,hanem hogy tudjanak róla: buta,felelőtlen(azáltal,hogy másokat rosszra tanít),valamint ordas,elemi hibákat(IS)rendszeresen vétő,képzetlen személyt alkalmaznak.Neki ez éppen elég baj lesz.Én meg,ha nem kapok pénzvisszatérítést,rendben.Legalább elintéztem más síkon a dolgot.


Köszönöm a választ.Akkor csak szimplán bejelentem a dolgot.

2013. aug. 23. 19:02
 3/14 anonim ***** válasza:
Perelheted őket, ha tudod bizonyítani, hogy nem megfelelő szolgáltatást nyújtottak. De ekkora összegért nem is biztos, hogy befogadják a pert.
2013. aug. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi ez? Nyelviskola?
2013. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen, nyelvtanfolyam.

Nem akarok én perelgetni,meg semmi ilyen,csak érdeklődtem,menthetem e a pénzem,vagy ott kell hagynom nekik.Ha ott kell,persze,oké,ez van,tudomásul vettem.Nekem már csak az a lényeg,hogy tudjanak róla, sza>r a tanár és én magán úton folytatom a tanulást.Bejelentenem meg be kell,mert fel kell bontani a szerződést,ne az legyen,hogy "nem járok órákra",tehát link alak vagyok,hanem tudják,hogy úgymond "felmondtam ".

Én sajnálom a legjobban,hogy jóhiszeműen az ember beiratkozik egy nyelvtanfolyamra,gondolván,korrektül kenik vágják a nyelvet a tanárok,és közben rá kell jönni,hogy semmivel sem különb a tudás,mint a szomszéd csajszi segítsége,és mivel ő nem tanár,nem ez a szakmája,nem tanít másokat,így az ő esetében ez teljesen oké,meg hogy alapvető nyelvtani dolgokban is tévedjen.De egy tanár........

2013. aug. 23. 20:44
 6/14 A kérdező kommentje:
egyébként kedves első...ahány embert kérdeztem,egyiknek sem volt "természetes",hogy nem kapom vissza a pénzt,mivel senki sem tudott erre válaszolni,mondván megkéne kérdeznem ezt-azt,felhívni ezt-azt,hátha azok okosabbak és tudnak segíteni,mik a lehetőségek.szal kb enyire természetes....
2013. aug. 23. 20:47
 7/14 anonim ***** válasza:

Nade milyen nyelv?

Nyelvvizsga előkészítő?

Nem tudsz másik csoprtba átmenni (ahol más a tancsi)?

2013. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ez melyik nyelviskola? :O
2013. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
a kérdést illetően mindegy,hogy melyik nyelv,a nevüket meg nem fogom ide kiírni,de a város 2 legjelentősebb nyelvsulija közül az egyik.Nem akarok lejáratni senkit,csak én akarok elmenni onnan,- nem akarok másik csoportba átmenni,mivel ez nem úgy működik.Eleve nincs is másik csoport.Ez nem gimnázium meg főiskola - miután tisztába kerültem a lehetőségeimmel.Hétfőn el is intézem a dolgot.
2013. aug. 24. 13:59
 10/14 A kérdező kommentje:

"nyelvviszga előkészítő ? "

az a poén,hogy nyelvvizsga garancia is van.De ha én a tanár tudása szerint tanulnék,az életben nem sikerülne a középfokú,minden második mondatomban hiba lenne.én ezt nem engedhetem meg magamnak.

2013. aug. 24. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!