Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudom felvenni a kurzusaim...

Nem tudom felvenni a kurzusaimat ETR-en. (BTK, osztatlan tanári, SZTE) Tudna segíteni valaki? Fontos!

Figyelt kérdés
Magyar és nemzetiségi német osztatlan tanárira vettek fel. Próbálom felvenni a dinamikus tantervben megtalált kötelező kurzusaimat, de nem sikerül. Ha keresek nem ad ki semmit, csak azt írja, hogy : "Nincs megjeleníthető kurzus az ajánlatban!". Ha pedig találok kurzust és rámegyek, hogy fel akarom venni, akkor azt írja ki, hogy: "A képzés képzési programja nem zárolt". Ilyenkor mi a teendő?

2013. aug. 24. 16:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

"képzés képzési programja nem zárolt"


ilyenkor elvileg az etr üzemeltetői dolgoznak a tantervben, ha nem régóta próbálkozol akkor várj egy kicsit, nemsoká jónak kéne lennie

2013. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tegnap este óta próbálkozok :S
2013. aug. 24. 16:15
 3/18 anonim ***** válasza:

hűha... akkor nem tudom :S

TO-t nem lehet felhívni? Nincsenek ismerőseid még a karon?

2013. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
sajnos egy ismerősöm sincs a karon :/
2013. aug. 24. 16:25
 5/18 anonim ***** válasza:

Hát a hétvégén nem hinném, hogy van T.O.

Jövő héten kérdezz rá a Tanulmányi Osztályon

az évfolyamfelelősnél, hogy mi az oka annak, hogy nem

jeleníti meg a kurzusokat (nem tudod felvenni őket).

2013. aug. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a Tanulmányi Osztály fogja neked felvenni az órákat?

Mert vannak állítólag olyan iskolák, ahol az elsősöknek a T.O. veszi fel első félévben a tárgyakat.

2013. aug. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy az első éveseknek is maguk kell felvenni a kurzusokat. Osztatlan magyarból sikerült is 6 kötelezőből 3at, de többet nem enged. Meg ilyet is kiírt: "Az Ön képzése módosítás alatt áll, ezért a kurzusfelvétel nem engedélyezett!"
2013. aug. 24. 16:52
 8/18 anonim ***** válasza:
de az sztem nem az szte
2013. aug. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Vagy lehet, hogy már beteltek azok a kurzusok, amelyekre jelentkezni akartál?

Szemináriumra ált. csak bizonyos számú ember jelentkezését tudják elfogadni. De lehet, még majd fel fognak rakni újakat is, ha látják, hogy sokan nem tudják felvenni az óráikat.

2013. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy beteltek-e, de ha kötelező akkor csak fel kellene vennem őket, nem? Meg ha keresek nem ad ki semmit a 'kurzusok keresésére' kattintva... Tesis, idegennyelves kurzust sem tudok keresni.. "Nincs megjeleníthető kurzus az ajánlatban!" ennyit ír ki. :/
2013. aug. 24. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!