Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti belemennétek nem túl...

Ti belemennétek nem túl durva/húzós?

Figyelt kérdés
Van 1 hetem az osztályozó vizsgáig,de az adott tárgyból vagyok a legrosszabb vállajam be? Vagy esélytelen? A többire is kell majd tavasszal készülnöm érettségi.
2013. aug. 25. 09:24
 1/1 anonim válasza:
Ha úgy érzed, látod hogy keveset akkor ne vállald be, de ha elég sokat tudsz akkor jöhet. Esetleg fogadhatsz egy magántanárt is, egy hét alatt is rengeteget tud segíteni ha nem csak egyszer 1 órára segít, hanem mondjuk olyan 6 órát tanulsz vele, pl 3 nap alatt 2-2 órát. Nem tudom mi a következménye annak, hogy ha nem mész el, vagy annak hogyha elmész és megbuksz. Azt is mondják hogy bátraké a szerencse, én ebben sokszor csalódtam nagy számonkéréseken de lehet hogy én vagyok peches kicsit.
2013. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!