Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az durva vagy belefér a buli...

Az durva vagy belefér a buli kategóriába ha nyári táborban szivatásképpen a nagyok elfenekelik papuccsal a kisebbet?

Figyelt kérdés

Nem testi sértésre gondolok, mert nyilván nem verik véresre, hanem hogy letolják neki a nacit, és hát eléggé ég szegény a lányok előtt ....


Mi a véleményetek? belefér a buliba?

ja és egyetemi elsős korosztály, azaz 18 felettiek, ha ez számít ...



2013. máj. 29. 12:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyet olvasok, fölcsesz, hogy engem az ilyenekkel egy lapon emlegetnek, amikor azt mondják, "egyetemista." Undorító.
2013. máj. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
óó ne viccelj, ennél sokkal durvábbakról is hallottam már :( és én se értek egyet ezekkel a megalázó dolgokkal, de hát persze a legtöbben pont ezt élvezik benne.
2013. máj. 29. 13:11
 3/27 anonim ***** válasza:
nagyon gaz, nem is megyek golyataborba, meg ilyenek, tokre nem ertem mire jo ez..
2013. máj. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

hát sztem a betörés a cél ...

hallottam már olyat h túl nagynak tartottál az egóját valakinek elsős létére aztán kicsit megmutatták neki h mégse úgy van az


de sztem ha meg nem mész el, csak még rosszabb, utána duplán megszivatnak. legalábbis így hallom.

2013. máj. 29. 13:34
 5/27 anonim ***** válasza:

Milyen szívatások és megalázás? Nem általános iskolás kis taknyosként mész oda, hanem mint önálló döntéseket meghozó felnőtt ember. Ha neked nem pálya az, amit mások viccesnek gondolnak, akkor ezt egyértelműen közlöd, onnantól kezdve pedig minden más már személyiségi jogot sért.


Amúgy meg minden azon múlik, hogy hogyan fogod fel. Nem kell persze minden poénos szívatásra perrel fenyegetőzni, lazíts kicsit, ismerd meg a többieket, bulizz. Erről szól(na) a gólyatábor. Ha ilyen apróságokon izgulsz, akkor nem érdemes elmenni.

2013. máj. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
te normális vagy? 23 éves nő vagyok, és most kezdem nappalin az egyetemet. jöjjön már oda hozzám valaki szivatni, amiért nem mentem gólyatáborba, 2 mondattal leoltom a földig. én téged fenekelnélek el a nagy nyilvánosság előtt, kérdező.
2013. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

jajj félreérted, utolsó!

ez csak egy kérdés volt tőlem, abszolút nem csinálok én semmi ilyet :)


és ahogy hallom, lányokkal mások se .... a fiúkat szeretik szivatni, nyugi :)

2013. máj. 29. 14:35
 8/27 A kérdező kommentje:

"most kezdem nappalin az egyetemet. jöjjön már oda hozzám valaki szivatni, amiért nem mentem gólyatáborba, 2 mondattal leoltom a földig."


huhhh, na te tényleg ne menj gólyatáborba! ha fiú lennél (!!!), akkor ilyen stílussal meg reakcióra enyhén ugranának, és kicsit helyre tennék a te egódat is :)

de miért kell így gorombáskodni? főleg h abszolút félre is értesz mindent ...

2013. máj. 29. 14:38
 9/27 anonim ***** válasza:
de igen, értem. viszont én nem gondolom, hogy egy normális egyetemen sok lenne az olyan diák, aki belibben akkora egóval, mint a Jupiter, és ne lehetne letörni azt seggrepacsi nélkül, számomra ez elképzelhetetlen. Nekem az egómmal van baj, csak nem vagyok az az igyunk-hányunk-belefekszünk típus, meg az sem, aki minden szaron röhög. Én tanulni megyek oda, és kész. Azt sem bánom, ha senki nem szól hozzám soha, én sem szeretem az embereket túlzottan.
2013. máj. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
kimaradt a kulcsszó, tehát "nem az egómmal"
2013. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!