Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki visszakapta már a...

Valaki visszakapta már a hátrányos helyzet miatt elvileg visszutalt 4500 Ft-ot?

Figyelt kérdés
felvételi eljárási díj

2013. aug. 25. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:

nem..

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

(de nem küldtem vissza én sem semmit)

2013. aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem is elfogyott a türelmem, gondoljatok bele hányan nem kapták vissza a pénzüket. Hány százaléka lehet a jelentkezőknek akiket ez érint ? Itt több millió forintról van szó. Többször próbáltam telefonon, nem lehetett illetékest elérni. Ezt az e-mailt írtam és bemásolom a válaszokat i, amit több mint egy hónap után hajlandóak voltak elküldeni. Az általuk jelzett utalási időből is látszik, hogy nagyon sokan vannak hasonló helyzetben. Vagy a másik verzió, hogy gőzük nincs a visszautalásról. Szerintem nagyobb nyilvánosságot kellene adni ennek a témának, mert megint a kispénzű diákokkal szúrnak ki.


"Tisztelt Oktatási Hivatal !


A 2013.évi évi általános felsőoktatási eljárás soron befizettem a 9 000 Ft felsőoktatási felvételi eljárás díját. Hátrányos helyzetem miatt, melyet igazoltam és elfogadtak, az alapdíj összegéből 50% visszajár. Tudomásom szerint a besorolási döntést követő 30 napon belül. Az eljárás már 2013. július hónapban befejeződött, de én a mai napig nem kaptam vissza a pénzt. Telefonos megkeresésemre az Educatio Kft. azt a felvilágosítást adta, hogy Önök, mármint az Oktatási Hivatal nem utalta még vissza . Kérem szíves tájékoztatásukat, hogy mikor és hogyan kívánják ezt rendezni. Kezdő főiskolás , hátrányos helyzetű vagyok, minden forintra szükségem van.


Szeretném, ha arról is adnának felvilágosítást, hogy miért csak nekem kell betartanom a jogszabályban előírt kötelezettségeimet és Önöknek miért nem."


Válasz:

From: Máthéné Varga Anikó On Behalf Of Info

Sent: Wednesday, September 18, 2013 3:46 PM

To: Pázmándi József

Subject: FW: Tájékoztatás kérése



Kedves Kollégák!



Kérem, hogy válaszoljanak az Ügyfél kérdésére és a választ küldjék el az info@oh.gov.hu e-mail címre is.



Üdvözlettel:


Cseh Boglárka


kommunikációs irodavezető



Oktatási Hivatal


Kommunikációs Iroda



Pázmándi József <Pazmandi.Jozsef@oh.gov.hu>


okt. 21. (1 napja)


címzett: Info; saját magam


Tisztelt Jelentkező!



Túlfizetését nyilvántartjuk, a kifizetés megkezdődött, szerepel a listán.


A mennyiségre való tekintettel azonban – jelenlegi feldolgozási ütemünk mellett – előzetes becsléseink alapján 20 munkanap szükséges az összes kifizetés teljesítéséhez.



Ehhez kérnénk eddig is tanúsított szíves türelmét.



Üdvözlettel:



Pázmándi József


Oktatási Hivatal

2013. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én ma kaptam meg
2013. okt. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!