Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha passzív félévet akarok az...

Ha passzív félévet akarok az egyetemen, akkor el kell mennem beiratkozni személyesen?

Figyelt kérdés
Nem találok infót az egyetem oldalán...
2013. aug. 25. 17:45
 1/8 reptoid ***** válasza:
100%
Beiratkoznod mindenképp be kell (már ha előbb vagy utóbb tanulni akarsz ott), aztán majd utána passziváltathatsz, ha az egyetem engedi.
2013. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha idén nyertél felvételt, akkor igen.
2013. aug. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak nem mindenütt engedik rögtön a passzívot.
2013. aug. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp el kell menned beiratkozni ha majd a jövőben szeretnél ott tanulni. Ha nem mész el beiratkozni elveszik a lehetőség, hogy odajárhass. Mint írták, nem biztos, hogy az első félévben tudsz passziváltatni, ennek nézz utána.
2013. aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi!

az eddig olvasottakból azt veszem ki, hogy lehet passziváltatni már első félévtől... a TO szabin volt, remélem holnaptól már elérhetőek.

2013. aug. 25. 19:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez egyetemfüggő, valahol engedik, valahol nem.

Az egyetemi TVSZ-t nézd meg!

2013. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
beiratkozni mindenképp bekell, mert akkor elveszted a hallgatói jogviszonyodat. vagyis nem is jön létre. de azt vágod, hogy minden normálisabb egyetemen tiltják már az első féléves passzíváltatást, kivétel ha a középsulidba maradsz ötödévre szakmát szerezni.
2013. aug. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nyugi, felnőttképzésről van szó, mesterszakról... rég voltam már középsulis.
2013. aug. 26. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!