Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melegek! Mi az hogy passzív,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Mi az hogy passzív, uni, aktív, aktív-uni, passzív-uni stb? Ha nem akarom hogy engem . Meg én sem akarok mást meg. Akkor passzív passzív vagyok? Ha nem is áll fel akkor meg passzív passzív passzív?

Figyelt kérdés

2013. jún. 10. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem áll fel minek akarsz pasikkal dugni?:O

Különben gondolom ha inkább szopsz mint szopatsz is mondható rád, hogy passzív vagy. vagy én nem tudom, miért is fontos a kategória? Megmondod annak akivel lefekszel hogy mit szeretsz és kész

2013. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

passzív: szereti seggbe magának

aktív: szereti másnak seggbe

uni: mindkettőt szereti

akítv-uni: inkább aktív, de lehet passzív is

passzív-uni: inkább paszzív, de lehet aktív is

2013. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
ha nem akarsz egy csávót meghúzni és azt sem akarod hogy ő húzzon meg téged és fel sem áll, akkor nem inkább egy impotens hetero vagy? :D
2013. jún. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az csak egy példa volt...
2013. jún. 10. 13:05
 5/13 ftf1983 ***** válasza:
92%
Akkor te csak szopni és szopatni akarsz, van ilyen jó pár. Mondjuk nekem mindig fura, hogy ha valaki nem igényli a dugást egyik oldalról sem...
2013. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát pedig nem, nem akarom hogy úgy kitáguljon hogy aztán a záróizom felmondja a szolgálatot, hiába a sok krém vagy ellazulás, nem arra van kitalálva...
2013. jún. 11. 12:59
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
ki találta ki? hova van leírva, mire van kitalálva?
2013. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

Ha nem áll fel, nyugi nem vagy meleg.

bonyolítasz:passzív passzív

túlbonyolítasz:passzív passzív passzív

a ? jelnél meg már beszartam.

2013. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező! Én nem vagyok meleg, nem is tudom se tapasztalatból se nem mesélték meleg ismerősök, de ha belegondolsz, hogy van, hogy az ember olyan csimbókosat szarik, hogy majd szétveti az ánuszát a szarhurka, ami vastagabb, mint egy p**cs. És egy-egy ilyen szarásnak sem az az eredménye, hogy legközelebb csak széttárod a lábaid és kiesik, hanem kell oda póver, hogy kicsússzon a csokivonat, szóval nem hiszem hogy a b*ziknak kitágulna a kipufogójuk.
2014. aug. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha nem áll fel impotens vagy.

Irány egy jó orvos.

aki dug: aktív

akit dugnak : passzív

aki mindkettőt szereti: uni

2014. aug. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!