Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pótfelvételisek! Vannak még...

Pótfelvételisek! Vannak még akiknek nem dolgozták fel a befizetést?

Figyelt kérdés
Most néztem, még mindig 5000 ft hátralékom van, pedig feltöltöttem a befizetést igazoló lapot. Aggódjak?
2013. aug. 25. 21:41
 1/6 anonim válasza:
Nekem már jóvá van irva :/
2013. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szinte azonnal feldolgozták. Hívd fel szerintem a megadott számot, és kérdezd meg, nehogy emiatt maradj le.
2013. aug. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lett volna ha bankkártyával interneten fizeted, úgy egyből jóváhagyják.
2013. aug. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sincs még feldolgozva :( Tegnap felhívtam őket és azt mondták ne aggódjak mert nagyon sok jelentkező van és csinálják folyamatosan, de ettől függetlenül nem nagyon nyugtattak meg...
2013. aug. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na végre ma sikerült megcsinálniuk! Szerintem már neked is! Nézd meg minél hamarabb :) Pedig már elküldtem megint az utalásról a bizonylatot hogy nehogy az legyen h elkeverték,de nembaj. jobb ha meg lesz nekik 2x mint egyszer se :D
2013. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi is felhivtuk a felvit 26-an delelott, akkor azt mondtak fel van mar dolgozva, pedig a felvin nem mutatta. Aztan este mar jo volt:) Koszonom a valaszokat:)
2013. aug. 29. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!