Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2012-es pótfelvételisek mikor...

2012-es pótfelvételisek mikor és hogyan kapnak neptun kódot?

Figyelt kérdés
Tegnap annyit kaptam smsben, hogy felvettek a nyme-re. Holnap lesz a beiratkozás, és holnap délig van tantárgyfelvétel. Levelet, e-mailt, bármit nem kaptam, hogy mi a neptun kódom. A pannon egyetemre járok, ott van is neptun kódom, be is léptem vele az ottani neptunba, de bal felül a képzéseknél nem dobta ki a nyme-t. Nem tudtam neptunban átjelentkezni, és a nyme felületén se tudtam az eddigi neptun kódommal belépni. Mi később kapjuk meg a neptun kódot? Vagy mi ez az egész?

#Neptun kód #pótfelvételisek
2012. aug. 30. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Neptun kódod marad.

Mindenképp az új intézmény oldalát használd. Ott a jelszavad a születési dátumod lesz ééééhhnn vagy éééé.hh.nn formátumban.

De ne aggódj a tárgyfelvétel miatt, nem maradtok le semmiről.

2012. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"holnap lesz a beiratkozás, és holnap délig van tantárgyfelvétel."


Ezt te hol olvastad? Engem is érint, de szerintem a pótfelvételiseknek van pótbeirakozés, vagy nem?

2012. aug. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hanna's Style válasza:
én valahol azt olvastam, hogy a pótfelvételisek a beiratkozáskor kapják meg a neptun kódot, de szerintem ne aggódjon senki, mert ha egyszer nem kaptunk még semmit, se emailt, se levelet a felvételről, arról nem tehetünk és nem gáz ha nem tudod még felvenni a tantárgyakat.. szerintem (remélem) ezt mindenki igy gondolja a felsőbb vezetésnél is. Amugy engem is érint a dolog :)
2012. aug. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

NYME-s neptunra nyilván NYME-s címről tudsz belépni, a pannonos neptunk hiába nyomkodod ember!!

a neptunkódod meg ugyanaz marad. első belépéskor mindig a születési dátumod a kód.

de pótfelvételisek tuti később is felvehetik a tárgyakat.

egyébként én is a PE-ről mentem át NYME TTK-ra. :-)

2012. aug. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A tárgyakat szerintem nem te hanem a suli veszi fel. Beiratkozás pedig jövő héten lesz, de majd küldenek neptun üzenetet.
2012. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az előző szakom ma váltott át a pótfelvételis szakomra. Szóval próbáld újra.
2012. aug. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A beiratkozás napjáig nem jelent meg a nyme neptunban a mérnöki képzés, 10 körül jöttek meg a neptun kódok. És valóban a régi volt, de mivel nem engedett be előtte nap, gondoltam hátha máshogy van. Mivel beiratkozás és évnyitó volt, ezért fél 12kor rohantunk fel a gépterembe gyors felvenni a tantárgyat, és aktivizálni a félévet. Ezt aki délig nem tette meg 1000 Ft/tárgy utólagos tárgyfelvételi pótdíjat fizet.
2012. szept. 1. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!