Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákigazolványt kell csináltat...

Diákigazolványt kell csináltatnom fősulira.2010-es igazolványkép is jó hozzá, vagy újabb kell?

Figyelt kérdés
Köszi előre is!
2013. aug. 26. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
nem jó, az okmányirodában készítenek képet, nem kell vinni
2013. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de nekem elvileg a suli csinálja a diákot...

vagy én értelmeztem valamit rosszul? :O

mert a tanévkezdési útmutatóban a beiratkozáshoz szükséges dokumentumok között,csak az szerepel,hogy kell vinni egy db igazolványképet.

2013. aug. 26. 13:50
 3/8 anonim ***** válasza:

És azt is írják, hogy a diákigazolvány miatt kell vinni az az egy igazolványképet?

Mert amúgy az okmányirodában NEK adatlappal szokták már csinálni, és ott csinálnak képet.

2013. aug. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem,csak azt,hogy 1db igazolványképet kell vinni. Egyébként én is hallottam erről,hogy okmányirodában csinálják már.A suli viszont nekem nem szólt erről semmit...

Van még egy olyan a tájékoztatóban,hogy "A hallgatók által fizetendő egyéb díjak" "menüpont" alatt,hogy diákigazolvány pótlása ,első estben 500 ft. Ebből gondoltam,hogy ezt az iskola intézi majd...

2013. aug. 26. 14:05
 5/8 A kérdező kommentje:

de akkor lehet,hogy okmányirodába kell mennem?

köszi egyébként a segítséget!

2013. aug. 26. 14:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk sem szóltak így külön a diákigazolványról. El kellett menni NEK adatlapot csinálni és annak a számát kellett leadni az egyetemen, meg befizetni azt az összeget.
2013. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem,na ez marha jó... :S

Szóval akkor irány az okmányiroda.

de gondolom a pénzt a suliba kell befizetni ,vagy az okmányirodába?

bocsi az értetlenkedésért

2013. aug. 26. 14:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy emlékszem én a csekket az egyetemen kaptam meg, amikor a NEK adatlapot adtam le. Aztán vissza kellett vinni, hogy tényleg befizettem.
2013. aug. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!