Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Két éve ugyan abba az iskolába...

Két éve ugyan abba az iskolába járok. Második éve nincs diákigazolványom. Ez idő alatt többször is megigényeltem- kifizettem, képet csináltattam stb. De még mindig nincs meg Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

A buszon a jegyellenőr kérheti..

Az oké, hogy van ideiglenesem, de hosszútávon azt sem lehet bírni, mert fizetni kell a megújítását.



2013. aug. 26. 14:33
 1/5 anonim válasza:
Gondolom kérdezted már az igazgatóságot, hogy miért nem voltak hajlandóak 2 év alatt megcsinálni, mi volt a válasz?
2013. aug. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az, hogy nekik ehez semmi közük

Elvileg nem az iskola intézi a diákot..

2013. aug. 26. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Már az okmányirodás korszakban kérted (tavaly szeptember óta)? Mert ha igen, akkor ne csodálkozz, sokan vannak még így, kérni kell időnként igazolást tömegközlekedéshez, ezt az iskolában tudod kérni, és bizakodj, hogy még az iskola elvégzése előtt meglesz...
2013. aug. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

NEK-számod van?

Mert azt kell kérni az Okmányirodában

Anélkül nem csinálnak diákot

2013. aug. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

utána jártam

csupán annyi történt, hogy valaki b---ott tovább küldeni a papírjaim

: )

magyarország...

2013. aug. 28. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!