Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A gimiseknek is 4-ig fog...

A gimiseknek is 4-ig fog tartani a suli?

Figyelt kérdés

2013. aug. 26. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én kilencedikben, főleg a heti 5 tesivel, egyébként is ritkán értem haza négy előtt.
2013. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Heti 5 tesivel elképzelhető, hogy tovább tart. Jó nem 4 óráig de simán eltarthat 3 ig, és aki bejárós az simán érhet haza 4 órakörül vagy 5 fele is akár.

Én nekem végzős koromban a mi iskolánkba már kötelező volt a heti 5 tesi, az volt a teszt vagy mi a fene és ugye plusz szakmai óráink is voltak így volt 1 olyan nap amikor 2 órára ha hazaértem utána végig 4 órára estem haza, sőt volt olyan napom amikor este 5 re értem haza mert akkor már buszom is alig volt, meg akkor lett vége a 9. órának amikor a buszom ment el így majdnem 40 percet kellett állnom a buszmegbe hogy elérjem a következőt.

2013. aug. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az kéne még csak
2013. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!