Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kollégiumi beköltözés után...

A kollégiumi beköltözés után haza lehet jönni?

Figyelt kérdés
mármint úgy értem van értelme ott maradni még ha a lényeges dolgok csak 2-3 nap múlva kezdődnek?
2013. aug. 26. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk egy hét van a beköltözésre,de az elején megyek.

Pont az utolsó beköltözési napon van az évnyitó,aznap reggel utazom be és maradok is ott :)

2013. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekünk hétvégén lesz, és jövőhét szerdán lesz egy beiratkozós nap, az ezt követő két napon pedig szintfelmérőket írunk. Te neked lesz valami közötte? Miket viszel?
2013. aug. 26. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes ott maradnod, ha még másnap

nincs semmi.

Berakod a holmidat, és beiraktkozásra visszautazol.

2013. aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van szervezve egy kolis gólyatábor de oda nem tudok elmenni mert közbe esik egy másik dolog. Így jött össze, ezzel nem tudok mit csinálni. Tehát szervezetten nem is lesz ismerkedés ezután szerintem. Szóval úgy gondolom, hogy beköltözés után hazajövök. Szombat reggel elviszem a cuccaimat és kedd estére visszamegyek.
2013. aug. 27. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!