Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolában szólni fognak,...

Középiskolában szólni fognak, ha metálosan öltözök?

Figyelt kérdés

Metált hallgatok, most megyek gimnáziumba, 9.-be, szerintetek ha valami Children of Bodomos pólóba, terepnadrágba, meg ilyesmikbe megyek zavarni fogja a tanárokat vagy a többieket? Eddig nem zavarta az embereket.

[link]

Boccs, ha rossz kategóriába írtam, néha nem tudok dönteni... :D



2013. aug. 27. 00:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem.
2013. aug. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Mikor én voltam középiskolás, 10-12 éve, akkor nálunk minden 2. gyerek ilyen cuccokban járt. Szóval szerintem nem gáz. Csak akkor szólnak, ha vallásos suliba mész, amúgy nem hiszem.
2013. aug. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Itt bizony már azért sem szólnak,ha nyolcvanezer piercing van a testedben.Szóval ez még elég kevés ahhoz,hogy szóljanak.
2013. aug. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

nem hiszem :)

én is zenekaros pólóban járok suliba.

2013. aug. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szólnak. A tanárok lehet hogy meg sem nézik. Csak akkor ha vallásos a suli, vagy mondjuk egyenruha van, na de az itt nem népszerű, bezzeg Japánban :D Ott van jócskán uniformis..
2013. aug. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vallási suliban lehet, hogy szólnak érte, gimiben is lehet lesz pár tanár aki nem veszi jó néven, de tiltani nem tudják. A többiben meg pont tojnak rád.
2013. aug. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A tanárok nem fognak szólni érte, de ha olyan suliba mész, ahogy a hiperpigmentáltak és hasonló intelligenciájú társaik vannak többségben, akkor valószínű, hogy párszor beléd kötnek majd.
2013. aug. 27. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem fogják elmondani, amit gondolnak rólad, puszta udvariasságból. De gondolni azért fogják.
2013. aug. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat, mindet pozitívan értékeltem. :D
2013. aug. 28. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!