Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem tom, h jó helyre írom-e,...

Nem tom, h jó helyre írom-e, de most nekem a középiskolában lesz ilyen gólyatábor, és hogyan barátkozzak velük gyorsan össze?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és nem könnyen barátkozok, de most nagyon kéne!! Ja és az iskola nagy része lány, mert ez egy ilyen vendéglátó és gazdasági suli!!
2011. aug. 6. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
erre mit lehet mondani... a barátkozást elvileg nem lehet erőltetni! legyél önmagad! legyél barátságos, nyitott, érdeklődő. már ha tényleg érdekelnek a többiek. nyugi, minden gyerek kicsit fél a gt-től hogy vajon milyenek lesznek a többiek. de szerintem a legfontosabb hogy ne parázz rá, reméld, hogy jól szórakozol majd, ne játszd meg magad :)
2011. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mosolyogj sokat!!! Ez az ismerkedés alapja.
2011. aug. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ennek sok módja van

pl ahogy az előző is mondta mosolyogj, keress valami közös témát akivel csak lehet és beszélgessetek arról

vagy mesélj vicceket (nekem tetszene:D)

2011. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!