Kollégiumi túlélés?

Figyelt kérdés

Most fogok 11-be menni és valószínű, hogy kollégiumba fogok kerülni.

Számítógépet szeretnék vinni, valami mobilnettel. (pc)

Van valami lehetőség arra, hogy az új 9-esekkel kerüljek egy szobába? (én legyek a legnagyobb a szobába)

A közös fürdőt ki lehet valahogy cselezni? Mondjuk elmegyek 6-kor fürödni. (nem szeretem azt ha néznek fürdés közben, még ha akaratlanul is)


Tudna valaki valami tanácsot adni, mit, hogy csináljak?

Köszi (16/F)



2013. aug. 27. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

jézuss te ...


ha így állsz hozzá már a kezdethez is, na az királyul fog alakulni.


1, mi a gondod a saját korosztályoddal?

2, mi a gondod a közös fürdővel? miért akarod azt annyira kicselezni? nem értem, de komolyan. Hát ezer más hely van, ahol alkalmanként akár 30-50 más fiúval tusolsz együtt, most pont itt zavar? (edzés, uszoda, bármi..) Elárulok neked egy nagy titkot: minél jobban kicselezed, annál jobban észreveszik, és egy ilyen zárt közösségben annál jobban idegesíted ezzel őket, és naná annál jobban kiközösítenek és csesztetnek.

3, van esetleg valami speckó problémád, amiről nem szeretnéd, ha tudnának?

4, nézd, ha meg összetesznek a kisebbekkel, naná pont emiatt fognak cukkolni. higgy nekem.


hát jó lenne ezeket világosan látni, de ne gondold a kollégiumot valami szörnyűségnek, általában nagyon is jó közösségi élet zajlik, és nagyon szokták sajnálni, amikor vége. még ha netán az első napokban rossz is a beilleszkedés.


ötlet? sztem természetesen jogod van kérni ezt, hogy hova helyezzenek el, kérvényezd hivatalosan a kollégium igazgatójánál, na csak ötletem sincs, hogy milyen indokot írj, amit reálisnak is fog látni.

(egy pszich)

2013. aug. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Minél jobban szégyenlősködsz, annál jobban rád fognak szállni. Viselkedj természetesen.


Jobb ha megszox, mint megszöx.

2013. aug. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a fürdők 99%-a fallal elválasztott, olyan "fülkés", azaz ott is látnak, de csak ha elmennek a fülke előtt.


Vagy azt gondolod hogy megáll majd valaki, a kezével elkezdi kaparni az ajkát, és mondja hogy: "hmmmm". Nyugi ilyen nem lesz.

2013. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, kicsit megnyugtattatok.

A számítógéphez még annyit, hogy hogyan cipeljem? Haza és a koleszba?

[link]

ez a hordozó lehet jólenne a géphez, ha kapható még.

A monitort, hogy oldjam meg? Egyéb ötlet?

Köszi

2013. aug. 27. 13:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ha nem hetente akarod akkor talán megoldható, de egy középiskolás koliba nem hiszem hogy beengedik.
2013. aug. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Beengedik, mert informatikai iskola és adnak prog. házit, grafika házit, 3d tervezés házit, stb.. Oda kell az, hogy legyen egy komolyabb gépem kéznél.
2013. aug. 27. 14:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Középiskolás kollégiumba csak laptopot vihetsz, azt is csak igazgatói engedéllyel, mivel - van minden kollégiumban informatikai terem.
2013. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nálunk mindenkinek van bent lap-top-ja, olyanról is tudok, akinek PC-je van. A kérdés az, hogy a monitort, hogy vigyem be?
2013. aug. 27. 16:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk vannak fiúk, akik a gépüket is behozták és semmi gáz nincs vele, pedig csak sima gimi... Amúgy meg szerintem ne parázz, nagyon jó lesz a koli! :D A fürdőnél meg mindenki magával van elfoglalva. :D

16/L

2013. aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ne beszéljetek már hülyeségeket, ugyan miért ne vihetne már oda ? én is ismerek konkrétan infós koleszt, és ne vicceljetek, nem 1 hanem 2-3 PC-t vagy laptopot is bevisznek egyesek, és a kutyát nem érdekli. de miért is érdekelné? elvégre az ő szobája, ő lakik ott ...


szégyenlős meg ne legyél annyira mert ahogy írta vki előttem is, annál jobban ba..tatnak. de ha te magad is csak simán le..arod, a kutya nem foglalkozik veled. érdekes egy dolog nekem mindig ez a nagy szégyenlősség a magyaroknál ... vszínű sok országban akkor meghalnál ahol pl egy egyszerű terem a tusoló, körbe a falon a tusolókkal, se fülke se semmi, és érdekes h szal ez az egész kérdés csakis itt okoz egyáltalán problémát. eskü nem értem :(

2013. aug. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!