Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az Atalanta Oktatási Központba...

Az Atalanta Oktatási Központban a tréning mit foglal magában?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a választ!

2013. aug. 28. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia

csak nem neked is most küldtek emailt? :D

erre én is kíváncsi lennék

2013. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Jutottatok valamire,mert ez engem is érdekelne :)
2013. szept. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Mikor van a tréning egyaltalan?
2013. szept. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Na. Voltam bent hétfőn, és a tréningen egymással ismerkednek meg a tanulòk (leginkább az osztálytársak), akkor kapjuk meg az órarendet és egy dossziét, amiben benne van a suli alaprajza, netikett, tűzvédelmi oktatás anyaga, továbbá ekkor kapunk pontos infòkat a képzésről. Tehát olyan konkrétan mint középsuliba az évnyitó utáni ofő orák.


Nem tudom, hogy neked melyik nap van, de a számviteleseknek csütörtökön.

2013. szept. 3. 06:49
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja, a pénzügy vámosknak szerda, logisztika péntek. a többit nem tudom. a logisztika sem biztos.
2013. szept. 3. 06:51
 6/11 anonim válasza:

Na akkor a lenyeg hogy a Penzugyi-Szamviteli Ugyintezoknek csutortok reggel 8 :)

Koszi a segitseget

2013. szept. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
8,30!! :)
2013. szept. 3. 09:44
 8/11 anonim válasza:
Igen!:D
2013. szept. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
az amit megadtak időpontra kell menni pl mondjuk 17.30-1815 ig és utána van a trénning vagy az már maga a trénning???
2013. szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Arra az időpontra kell bemenned, amelyik rád vonatkozik. Ha a 17,30 az időpont, akkor addigra kell ott lenned.

Ahogy elnézem, te estin vagy, én nappalis vagyok. Nekünk úgy volt, hogy a Himnusz után bemutatkozott az igazgatónő, kaptunk egy ilyen kisebb felvilágosítást, majd a Szózat után mehettünk. Mi megkaptuk szakonként, hogy melyik nap kell bemenni egy 2 órás tréningre, és azt is, hogy mikor lesz az első nap. Estin hasonló, de ott az évnyitó után rögtön jön a tréning. Itt csak ismerkedtek egymással, és elmondják, hogy mi fog történni a képzésen.

2013. szept. 3. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!