Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz hogy délután...

Tényleg igaz hogy délután 4-ig kell suliba lenni? és mi értelme van? és a fölösöknek is bent kell lenni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Értelme nincs...azt hiszik ezek, hogy a gyerek nem ember, nincs szüksége szabad időre, csak iskolára késő délutánig, aztán hazamegy és tanul másnapra, mert egy gyereknek nem kell más az életébe... szánalmas. Ilyenkor örülök nagyon hogy már végeztem az iskolával :)

19/L

2013. aug. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hahuhahu válasza:
61%
elvileg igen. általános iskolásoknak kell bent maradni és azért hogy suli után ne csavarogjanak. csak én azt nem értem mi közük van ahhoz hogy én mit csinálok suli után. na mindegy
2013. aug. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem unjátok már ezt a kérdést? Ezer kérdés erről szól. Olvasd ott. Fogjátok már fel, hogy igen, tényleg négyig kell benn maradni mind a kicsiknek, mind a felsősöknek. Ha meg utána olvasol, akkor tudod, és nem teszed fel ezredszerre is ugyanazt a kérdést, hogy szülői kikérővel ki lehet ezt kerülni. Amúgy én ezt jó ötletnek tartom, mert így legalább nem az utcán csavarognak a gyerekek leckeírás helyett és nem züllenek el. Középiskolában is kb akkor szokás végezni.


És bocsi, hogy nálad csapódott le, de már idegesítő, hogy minden második kérdésben ugyanazt megkérdezik....


L/19

2013. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az utolsónak, meg akik lepontoztak azoknak üzenem, hogy ez a csavargás dolog baromság. Aki csavarogni akar, az fog. Jobb ha 4től 7ig csavarog(főleg télen, mikor már fél 5kor sötétedik), mintha 2től 4-5ig csavarogna? Ku.vára logikus tényleg...
2013. aug. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!