Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki Budapest...

Van itt olyan, aki Budapest területén belül kényszerült gázpisztolyt elővenni? Van értelme venni egyet zűrösebb környékekre? Főleg hölgyek válaszát várom, de fiúk is írhatnak, ha tényleg utcán, egyedül használták, és nem balhézni akartak haverokkal.

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 02:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sok hölgy nem fog irni ebben a témában,csak szólok :)
2013. aug. 21. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De miért nem? Őket könnyebben inzultálják :) :(
2013. aug. 21. 03:24
 3/14 anonim ***** válasza:

Mert a fegyvertéma messze áll legtöbbjüktől..ismerek vagy 600 nőt,ebből konkrétan egy olyan van aki gázpisztolyt visel.

Páromat sem érdekli,az ő női szemével van "a csúnya nagy fekete pisztolyod,a fényes,az a kicsi fanyelű meg a szögletes" :D

Örültem ha nagy nehezen rászokattam hogy legalább egy ko pepper legyen nála.

2013. aug. 21. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát én nem ilyen vagyok. Spray-t meg régóta hordok magamnál. Olyan helyeken pedig a kezemben van, nem a táska alján :).

Szerencsére még nem kellett használni.

2013. aug. 21. 04:17
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha el tudnád képzelni magadról hogy hordanád is a gázpisztolyt,akkor mindenképpen érdemes venned. Egy darab patronban több hatóanyag van mint egy sprayben s revolver esetén van belőle 5-6 db,tehát sokkal hatásosabb,plussz mivel éles lőfegyverhez hasonló a kinézete ezért nagyobb a sokk is a támadó részéről amikor előkapod :)
2013. aug. 21. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert tervezek beszerezni egyet, és már mindent végig olvastam a témában, csak érdekelt volna, hogy van-e valaki, aki tényleg hasznát vette már.
2013. aug. 21. 05:00
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, revolvert tervezek, nem automatát.
2013. aug. 21. 05:01
 8/14 anonim válasza:

Használni még nem kellet, és remélem nem is kell.

Viszont attól függ mennyi pénzed van rá, 25 körül(átlagos pénz forrás) én Röhm 59n revolvert ajánlanám.

Csodálom hogy még nem tévedtek ide barmok, hogy ez szar semmit nem ér... Mert elvárnák hogy teljesen hatástalanítsa a támadót. Pedig ha már nem lát rendesen taknya nyála folyik az elég hogy el tudj onnan menekülni,vagy estleg megvédeni magad. Valakit így elvernek az meg is érdemli!

2013. aug. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, ment a zöld.


Joe24: Én is erre típusra gondoltam, mert jókat írtak róla, és még belefér az anyagi keretbe.

2013. aug. 21. 19:51
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Az RG59n tökéletes választás! Kicsi, kompakt, megbízható. Szerencsére nekem még nem kellett használni semmit önvédelemre, remélem ez így is marad, de egy haverom már használt gáz-riasztót önvédelemre, (igaz hogy egy magyar öntöltőt) de nagyon jól bevált. Hatékony cucc az orrfacsaró és látás"javító" effekthez még hozzá jön a hanghatás meg a kis lőporszemcsék + egy fegyver kinézet. Nem nagyon tudok olyat elképzelni aki ettől ne futamodna meg.
2013. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!