Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tud olyan iskolát ahol...

Nem tud olyan iskolát ahol ingyen lehet okj-t szerezni? Mert én ma bementem egy iskolába, a Drégelyvárba, az inygenes, stb. interneten úgy tűnt biztos felvesznek,

Figyelt kérdés

azt írta hogy az eladó tanfolyamhoz elég a 8. általános, de változott a rendszer,10. osztály kell hozzá.

DE valaki nem tudna olyan iskolát, vagy valami helyet ahol eladói vagy valami vendéglátós szakmát lehetne ingyen szerezni? 9. osztályom van. És jelenleg is egy szakmunkás iskolába járok, ahol eladó lennék.

De elszeretnék jönni abból az iskolából. Elég sok ok miatt. és sürgősen kellene egy iskola. De én már mindent átkutattam. Remélem valaki tud valamit. Előre is megköszönném



2013. aug. 29. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Jajj a DGSM-et hagyni kell... Nem egy képzéshez odaírták az érettségit, közben alapfokú kell hozzá... fejezd be ott ahol elkezdted, de a DGSM-be ne menj semmiképp!!
2013. szept. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát igen azóta én is hallottam egy két érdekes dolgot róla.
2013. szept. 5. 17:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Én épp most találtam rá a drégelyvár sulira, szóval azt mondjátok az rossz? :( Mert elég szimpatikusnak tűnik a suli, mik a tapasztalatok? (bocsi hogy ide írok, írhat aki akar üzenetet is)
2013. szept. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen interneten jól hangzik meg minden, de most is az volt hogy felvettek olyanoakt akiket nem is lehetett volna, mert konkrétan leszarták, és szeptember 1-én kirúgták őket. mert hogy mégse lehetnek ott stb..... fűt-fát felvesznek...... elsőre nekem is nagyon tetszett stb.interneten tényleg minden szép és jó az oldalon. de a valóságban nem egészen olyan
2013. szept. 7. 17:50
 5/6 anonim válasza:
Bocs de közben elég sok jogszabály változás történt.....
2013. szept. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És azt mondod (utolsó) hogy most meg már minden a helyén van?
2013. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!