Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha van egy államilag finanszir...

Ha van egy államilag finanszirozott okj képesítésem akkor jelentkezhetek még egy másikra ingyen?

Figyelt kérdés
érettségi után a munkaügyi központ által végeztem egy tanfolyamot amit támogattak de 2 hónapos volt ! és úgy van írva bérügyintéző részszakképesítés tehát ráépül valamire de nekem csak egy érettségim van mellette . Kérdésem hogy így jelentkezhetek egy suliban álllamilag finanszirozott esti képzésre 2 éves
2013. júl. 26. 09:53
 1/1 anonim válasza:
Meg lehet próbálni,de én úgy tudom,hogy ezt már magadnak kell finanszírozni.nekem van egy érettségim és vele egy szakma ezt az állam finanszírozta azóta két szakmát végeztem,de azt mindet nekem kellett fizetnem és nem lehetett másképp sajna.érdemes a munkaügyiben is rákérdezni.
2013. júl. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!