Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudok rendőrnek jelentkezn...

Hol tudok rendőrnek jelentkezni, illetve hol lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés

22 éves budapesti srác vagyok érettségivel rendelkezem, szeretnék rendőr lenni elég sok kérdésem lenne érdekelne hogy

Merre lenne a legközelebbi képzés?

Mennyi a képzési idő?

És ha mind ezeknek megfeleltem(Fizikai,Pszihikai, vizsgáim meglesznek) minden vizsgámat letudtam fog-e alkalmazni a rendőrség?

Legyetek szívesek komoly válaszokat adni! Köszönöm



#rendőr-képzés-tanfolyam
2013. aug. 29. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Rendészeti szakközépiskolába kell menned. 2 év a képzési idő, csak nappali van belőle. Az alábbi helyeken van. Lakhelyedhez Nagykovácsi van a legközelebb.

[link]

[link]

[link]

[link]

Igen ha felvesznek mert megfelelsz a felvételi követelményeknek, akkor szerződést kötnek veled, és alkalmaznak is végzés után. Nem kell állást ha végzel. Suli ideje alatt csak diák vagy, ösztöndíjad van, nem túl sok pénz.

2013. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez is egy megoldás, de ha "magasabb szinten" szeretnél dolgozni, akkor NKE.
2013. aug. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind kettőtöknek! Az első válasz az kielégítő a kérdésemre!
2013. aug. 29. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!