Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány éves korig mehetek...

Hány éves korig mehetek nappalin érettségire?

Figyelt kérdés
Én olvasgattam a jogszabályt de nem nagyon találok korra vonatkozó részt!
2013. aug. 31. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
tudtommal 24 év de kérdezz utána
2013. aug. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Utána kérdeztem! voltam is a suliba de még ők se tudják.... Mindenki mást mond..
2013. aug. 31. 16:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Nappali rendszerű iskolai oktatásban a tanuló abban az évben kezdhet utoljára tanévet, amelyben betölti középiskola és szakiskola esetén a huszonkettedik életévét.

By közoktatási törvény.

2013. aug. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagyis ha elkezdi huszonkét évesen, akkor huszonhárom éves lesz, mire végez.
2013. aug. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És te hány éves vagy (most)?
2013. aug. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na és ha valaki többször bukik?

Akkor még ennél is töb blesz, mire javítani tud menni

2013. aug. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező és válaszolók!

Az érettségi az csak vizsga. (igaz több egymás után) A vizsga nem lehet se nappali se esti. Az csak vizsga.

Az a kérdés hogy hány éves korig lehet beiratkozni nappali középiskolába, ami érettségire készít fel.

Az utolsó évet lehet megkezdeni abban az évben amikor valaki a 22-t betölti. Idén a 1991-ben született kezdhette utoljára nappalin a tanévet. De csak az utolsó tanévet..ha valaki pl. 10 osztály után kimaradt, vagy elment szakmát tanulni, akkor 11 évre már nem veszik fel nappalira...tehát vissza kell számolni, hogy bukás nélkül be tudja e fejezni az iskolát a törvény által megadott korban. Valaki hiába 20 éves...nem mehet 9-be nappalin..értelemszerűen.

2013. szept. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!