Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap iskolakezdés! Ki...

Holnap iskolakezdés! Ki mennyire várja? Féltek? Én nagyon, sajnos senkit nem ismerek. Gyomorgörcseim vannak, hányingerem. Ki hogyan vészeli-te át ezt?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem félek, a szeptembert még szeretem, az még nem olyan durva. Osztály jó, jó lesz újra találkozni velük. Plusz jön kilencedikbe az a csaj, aki tetszik :D Tavaly, mikor én mentem kilencedikben, gólyatábor előtt nagyon izgultam, hogy milyen lesz és egyáltalán nem vártam, de nagyon jó volt, az osztály is jobb, mint általánosban volt. Nem kell félni.
2013. szept. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*Tavaly, mikor én mentem kilencedikbe
2013. szept. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem elég rég volt, de ha jól emlékszem tövig rágtam a körmöm.. Hogy mennyen az idő ne golyózzak be, napközben feliratoztam a füzeteim, kiválogattam a tollaim, elterveztem mit fogok fölvenni, aztán átvariáltam, kitisztítottam a cipőmet meg ilyenek.. Tisztára, mint valami őrült.. erősen túlreagáltam a dolgot..:D 23/L
2013. szept. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyetem kezdődik holnap, első év, így picit izgatott vagyok, de nagyon nem törődöm vele. Voltam GT-ban, így ismerősök már vannak, de amúgy is könnyen barátkozom, ebből én sosem csináltam gondot. Neked sem kéne. Leülsz vki mellé, bemutatkozol neki és beszélgettek. Ez így megy.
2013. szept. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem könnyen ment gimiben, volt néhány ismerősöm is igaz, meg amúgy is könnyen barátkozom. Lényeg, hogy csapódj hozzá a baráti körökhöz, és töltsd bent az első hetet a többiekkel.
2013. szept. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gyémántlány ***** válasza:

Én egy kicsit félek...

De! Majd rendbe jön minden! Tudom jól, pár napot kell átvészelni valahogy, aztán már ki leszek kérve órák után.

Neked is az első pár nap lesz nehéz, aztán megszokod és belejössz a dolgokba! Ne izgulj! :))

2013. szept. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-))
2013. szept. 2. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!