Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudnék önkéntes munkát...

Hol tudnék önkéntes munkát vállalni?

Figyelt kérdés
Leginkább természetvédelmi, és gyógypedagógiai munkákat keresnék, de sehova sem tudok bejutni, mivel még csak 14 éves vagyok! Egész nyáron próbálkoztam több szervezetnél is, de mivel az önkéntes munka is rendes munkának számít ezért nem vesznek fel gyerekeket, és mindenki fél, hogy törvényellenesen dolgoztatnak gyereket, ezért mindenhonnan elküldtek. De én szeretnék valami hasznosat is tenni és a legtöbb lehetőséget már kimerítettem! Ha van valami ötletetek kérlek írjatok!! Akár olyasmi munkák is megfelelnének mint például öregek otthonába segíteni vagy hasonlók.

2013. szept. 1. 19:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!