Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolások! Nektek milyen...

Középiskolások! Nektek milyen az órarendetek? Egy nap hány órátok van? Milyen nehezek a napjaitok?

Figyelt kérdés

Én most kezdtem a 10.-et, de elég nehéznek tűnik az órarendem. Kíváncsi vagyok, hogy mindenkinek ilyen-e, vagy csak nálunk.

Én 5 éves emelt angol szakon járok gimnáziumban.

A válaszokat előre is köszönöm!:)



2013. szept. 3. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
11.-es vagyok. Hétfő 9, Kedd 7, Szerda 8, Csütörtök 9, Péntek 7. És még egy fakt bejön keddre vagy péntekre, így aznap 9. 10.-ben 5 évesen meg ugyanolyan, mintha 9.-be mennél...
2013. szept. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
9edikes lettem mindennap 7 órám van am 2x 8 lenne a tesi miatt de szerencsére van igazolásom:) elég nehéz az órarendem így is...
2013. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

am egy kicsit más, nem olyan mint ha 9.-es lennék:)

nekem hétfőn 8 óra, többi napon 7, ezenkívül a tömegsport (mindennapos tesi) kedden és pénteken, ahol az előbbinél fél négyig, a másiknál pedig fél ötig kell bent lenni.

És akkor még terveztem nyáron az Orosz szakkört és Vöröskeresztet is, de ennyi minden mellett nem lesz időm:/ és elvileg fedné is egymást a dolog...

hát kiderül, de szerintem most nagyon nehézre állították össze.

Anyukám mondta, hogy amikor ő járt suliba nem volt ennyi órája.

És akkor még így is csak 10.-es vagyok.. :(:)

2013. szept. 3. 19:21
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Hétfő 6, Kedd- Szerda 8, Csütörtök 6, Péntek 7
2013. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hétfő 6, kedd 6, szerda 8, csütörtök 7, péntek 7. Ezek mellé még majd jön az énekkar, és két tömegsport nekem is (még bizonytalan hogy mikor) a mindennapos tesi miatt. Én francia szakkört és úszást terveztem mellé, de francia nem is indul, az úszás meg még nem indult el, de már most kellene róla igazolás, hogy ne kelljen mennem tömegsportra, de most már muszáj lesz. Így viszont üti egymást a kettő. :/


14/L, 9. osztály

2013. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hétfőn:7

Kedd:7

Szerda:7+kémiaszakkör

Csütörtök:8

Péntek:6

Ezekben már benne van a heti két plusz tesi.

9.osztály

2013. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hétfő 8 kedd-szerda 7 péntek 6

9. osztály

Nem olyan rossz, csak az a hétfő 0. óra!

2013. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!