Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Családi pótlékot visszafizetik?

Családi pótlékot visszafizetik?

Figyelt kérdés
Szüleim nemkaptak rám családi pótlékot most Augusztus,Szeptemberben...19 elvagyok így nekem kell intézni a dolgot szóval a helyzet a következő!voltam az államkincstárban még augusztusba ott kaptam egy ilyen papírt és mondták h vigyem el suliba ott majd kitöltik és vigyem vissza szeptember 2.-án...megkérdeztem azt mondták h vissza fizetik az Augusztusi családit! eddig okés csakhogy tnap azaz 2.-án nemvolt a gazdaságis az iskolában!...ma meg egész nap zárva volt az államkincstár szóval ha hnap visszaviszem a papírt kitöltve akk kifizetik az elmaradott 2 hónapot? és ha igen mikor? novemberben?
2013. szept. 3. 16:48
 1/1 A kérdező kommentje:
Amit kihagytam h sajnos 12. év végén elégtelenre zártak magyarból így abból nincs érettségim sem! és sajnos pótvizsgán is elhúztak így osztály ismétlésre buktam most...Van más osztálytársam is aki így járt és nekik nincs ilyesmi gond a családival eleve nemis értem mi történhetett...az Államkincstárban azt mondták nekem h megszűnt a tanulói jogviszony még júliusban...ami eléggé érdekes ügyebár mivel akkor már megvoltam bukva...pótvizsga nemvolt még de akk is tanuló voltam még! szval itt vmit az iskola hibázhatott gondolom...
2013. szept. 3. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!